„M.A.M.A. 2012“ dalyvis D.Montvydas: noriu surengti tokį pasirodymą, kuris gniaužtų kvapą

Charizmatiškasis dainininkas Donatas Montvydas oficialiai paskelbė dalyvausiantis Lietuvos muzikos apdovanojimų „M.A.M.A. 2012“ programoje. Atlikėjas jau nenustygsta savame kailyje ir repetuoja išskirtinį pasirodymą. Jis ketina maksimaliai išnaudoti didžiosios scenos galimybes ir parengti tokį numerį, kuris atimtų žadą. Į internetą D.Montvydas įkėlė nuotaikingą filmuką, kuriame ne žodžiais, o darbais užsimena, ką sausio 11 d. imsis įgyvendinti Kauno “Žalgirio" arenoje.

Dainininkas D.Montvydas jau susisiekė su „M.A.M.A. 2012“ ceremonijos režisieriumi Kęstučiu Jakštu ir aptarė savo šou idėjas ir galimybes. "M.A.M.A. renginys turi statusą ir diktuoja sąlygas. M.A.M.A. scena leidžia išsikelti kartelę. Aš tikiu, kad tai - prestižiniai apdovanojimai, kurie gyvuos ir po 20 metų. Tęstinimumas ir kokybė – svarbiausi dalykai“, - įsitikinęs D.Montvydas.

Koks bus jo šou M.A.M.A. ceremonijoje? Donato teigimu, tai diktuoja pati muzika. „Ketinu sujungti savo dainas „Norim dar“ ir „Love is blind“. Šie kūriniai diktuoja, kas turi būti ant scenos - kokia grafika, batutai, pirotechnika, apšvietimas. Bet aš taip pat suprantu, kad viskas remiasi į finansines galimybes. Lietuvoje technika kainuoja lygiai tiek pat, kiek Amerikoje. Tačiau, tarkime, hidrauliniai batutai, kuriuos čia galime panaudoti dviejuose renginiuose, net ir po dvidešimties metų neatsipirks. Mūsų idėjos niekuo nenusileidžia amerikiečiams, bet turime įvertinti savo rinką“, - kalbėjo D.Montvydas.

REKLAMA

Bet kokiu atveju, atlikėjas užsispyrė įgyvendinti specialiuosius triukus ir scenoje surengti nepamirštamą pasirodymą. „Aš žiūriu į priekį, besąlygiškai dirbu, man tai – tik į naudą, pravers jei ir ne Lietuvoje, tai kur nors kitur. Tačiau tai, ką žmonės mato mano interneto „tyzeryje“, tikiuosi realiai panaudoti per M.A.M.A. apdovanojimus Kauno „Žalgirio“ arenoje. Noriu surengti tokį pasirodymą, kuris gniaužtų kvapą, nuo pradžių iki galo. Tai turi būti pasirodymas plačiąja prasme, nes tiesiog užlipti į sceną neužtenka. Aš neleidžiu sau rengti pasirodymo puse kojos“, - užtikrino D.Montvydas.

Kai kurias jo numerio detales, šiomis dienomis gimusias repeticijų salėje, galima pamatyti čia:Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų