Lyg kitas žmogus: su Adomaičiu „Euroviziją“ drebinusi Simona – neatpažįstama

2004-aisiais lietuviai sulaikę kvėpavimą prie televizijos ekranų stebėjo „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalį. Čia su daina „What’s Happened To Your Love“ pasirodė Linas Adomaitis ir Simona Jakubėnaitė. Tiesa, šiandien Simona iš žiniasklaidos akiračio pasitraukusi, priešingai, nei sėkmingus koncertinius turus rengiantis buvęs jos partneris.

14

Garsi moteris šiandien taip pat sunkiai atpažįstama - ilgų garbanotų tamsių plaukų savininkė juos beveik nusiskuto ir džiaugiasi trumpų plaukų šukuosena.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sunku atpažinti: su Adomaičiu Eurovizijoje dainavusi Simona

Be to, Simona šiuo metu moko kitus dainuoti, o su keturkojais bičiuliais sėkmingai dalyvauja šunų parodose, kur iškovoja aukščiausias vietas.

Po studijų Amerikoje į Lietuvą grįžusi praeityje žinoma dainininkė Simona greta muzikos atrado vietos naujai aistrai – sveikai gyvensenai.

„Pokyčiai į mano gyvenimą atėjo gana natūraliai. Ne paslaptis, kad grįžus iš studijų Jungtinėse Valstijose, mano kūno formos buvo kiek pakitusios. Nusprendžiau pradėti gyventi sveikiau, – apie savo užmojus pasakojo S. Jakubėnaitė. – Tai tapo mano tikslu. Dabar kiekviena diena prasideda sportu.“

Penkerius metus JAV gyvenusi, prestižiniame Berklio muzikos koledže džiazo vokalo studijas baigusi panevėžietė pasakojo pradėjusi domėtis kaip gauti organizmui reikalingų vitaminų nevartojant sintetinių preparatų, o tiesiog valgant naudingomis medžiagomis praturtintą maistą. Jai knietėjo atrasti natūralius produktus, kurie atstotų vis labiau populiarėjančius maisto papildus prieš treniruotes ir po jų. Ilgainiui šis pomėgis virto jos kasdiene veikla ir net gyvenimo būdu.

Iš pradžių Simona savo gamintų valgių nuotraukomis dalinosi socialiniame tinkle „Facebook“. Pamačiusi, kad iniciatyva sulaukė didelio susidomėjimo, netrukus ji pradėjo rašyti tinklaraštį internete, kurį pavadino „SimSim.fit“. Motyvuodama sportuoti kitus, S. Jakubėnaitė ir pati džiaugėsi savo pasiekimais. Nepraėjus nė metams po studijų už Atlanto, jai pavyko sėkmingai atsikratyti ten priaugtų dešimties kilogramų.


Rašyti komentarą...
M
Makaulė
2019-06-24 13:07:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Drebino Euroviziją" nepatekdami į finąlą? - žurnatutės, neskelbkit straipsnių internete pagiringi ar apsirūkę...
Atsakyti
-6

B
Baisu
2019-06-24 13:20:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo greičiau atsiaugink savo gražius plaukus
Atsakyti
-7

I
Irma
2019-06-25 00:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tūkstančius kartų šaunesnė už Liną. Stiprybės, sveikatos, laimės visame kame.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų