Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
coliuke ir kurmis.
@Oho
Tiesiai į dešimtuką
@Oho
Tiesiai į dešimtuką
Kad nekiekvienas gali sau leisti ,tokį dizainerį.visos moterys norėtų,bet Matijošaitis vienas.Gal nereikėtų rodyti tų turtiolių,žvaigždžių pastovei.Kaip gyveną,ką perką,valgo.niekam neįdomu,tik juokingai atrodo.duobė visus išlygina.
Visada žaviuosi Juozo išskirtiniais darbais,kurie nepavaldūs laikui.Didelė garbė Lietuvai,turint tokį talentą.
@Virginija
maža garbė puošti prorusiško oligarcho damą
Tai gaunasi ir mergystes pleve atnaujino pas koki kaikari pries vestuves
@Smalsus
Na ir koks kieno reikalas
Skonio visai ji neturi kaimietis gryna kaip kasdien rengiasi bet ir mūsų pirmoji ponia klaikiai atrodo nors turi galimybių o Lorera nors.plaukus galėjo susitvarkyt vos keli nušiurę
@Bet
Kokie komentarai!!! Gal pasiziuretumete patys i veidrodi ir matytumete save... Tik zinoma, o kam.... Nes apie save esate per geros nuomones. O spresti apie kita zmogu, tai jau ne jums!
...grožis ir elegancija- paprastume...bet bliuskute reikėjo pasirinkti vienos spalvos, tai tai ne būtų suprastine bendro įvaizdžio, būtų šventiškiau.
TAI TIK MANO NUOMONĖ.
PAGARBIAI.
TAI TIK MANO NUOMONĖ.
PAGARBIAI.
Ji- Matijošaitė?! Bet tai moters mergautinė pavardė! Kokia čia dar nesąmonė?! Jeigu ji Matijošaičio žmona, tai jos pavardė turi Matijošaitienė!!! Iš didelio rašto išėjo iš krašto? Vargas tau, Jeruzale!..
@Lituanistas
tvarka, viskas untrep.
@Lituanistas
Kokia pageidavo pavarde, tokia ir pasirinko. O kas cia tokio? Kokia problema?
A tak kaliningradietiškų krabų ant stalo buva? Ar tik krevetkos ir piršteliai?
@Gurmanas Vova
Reikejo ateiti i puota, butum paragaves
Bepigu būti elegantiškai, kai piniginė pilna, tikri elegancijos gebėjimai yra kai iseini is " Ponių laimes" ir atrodai elegantiškai.
Gal jai ir vyrui gražu, bet kaspinas po kaklu tikrai nesuteikia grožio mano akim.
@skonis
Čia pavadėlis, pririšti kai jaunikiui atsibos lojimas palei ausis
Loretą Matijošaitę vestuvėms puošęs Juozas Statkevičius atskleidė, kokia yra mero žmona