Liveta Kazlauskienė nekantrauja, kada galės sūpuoti dukros pirmagimį

„Mes labai laukiame anūkų. Toks didelis noras yra rūpintis kažkuo. Gerai būtų, kad jau Ingrida neužsibūtų... Manau, kad žinia apie anūkus mus labai nudžiugintų“, – filmavimo komandai prisipažino dainininkė Liveta Kazlauskienė.

23

Lietuvos estrados dainininkų duetas Liveta ir Petras Kazlauskai dalyvavo TV3 vasaros projekte „Sofos ekspertai“, kur komentavo ir vertino populiariausias televizijos laidas. Projekto kūrėjai tikina, kad L. ir P. Kazlauskų namuose prie televizoriaus ekrano virė tikros aistros.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta Kazlauskienė nekantrauja, kada galės sūpuoti dukros pirmagimį

Liveta sako esanti emocionali televizijos žiūrovė, kuri nevengia ir šlepetės į televizoriaus ekraną paleisti. „Aš labai emocionali, mes visi emocionalūs. Kai vyras žiūri bušido, tai aš turiu išeiti iš namų, nes jis nuolat šūkčioja kitame kambaryje. O aš esu net „tapkę“ paleidusi į televizorių. Todėl ir turime kiekvienas po savo televizorių“, – juokdamasi pasakojo dainininkė.

L. Kazlauskienė prisipažino, kad televizorius jai – šventas dalykas, todėl šeimos namuose jų yra net keturi: „Televizorius man turi visą laiką būti įjungtas kaip fonas. Namuose mes turime keturis televizorius, todėl visi galime žiūrėti savo mėgstamas programas. Kai jau einam miegoti, tai aš, Petras ir Ingrida išsiskirstom kiekvienas prie savo televizoriaus. Jei nebūtų televizoriaus, tai nežinau kaip tada reikėtų gyventi...“

REKLAMA

Akimirkas, kaip Liveta ir Petras komentuoja televizijos laidas, jau galima pamatyti internete: ČIA

Pasaulį sužavėjusiame projekte „Sofos ekspertai“ kiekvieną antradienį pasirodys penkios skirtingos komandos, kurias sudarys ne tik tikros šeimos, bet ir draugų kompanijos.

Jau pirmoje „Sofos ekspertų“ laidoje žiūrovai susipažins su senjorais sutuoktiniais Birute ir Algimantu Birgilais, vaikais – televizijos laidų ekspertais - Haroldu ir Oskaru, bei Oskaro pusseserėmis, smagiais broliais iš Šiaulių Audriumi ir Linu bei jų žmonomis, bičiuliais vizažo meistru Šarūnu bei drabužių konsultantu Elvinu ir smagių draugų kompanija iš Vilniaus. Kiekvienoje „Sofos ekspertų“ laidoje dalyvaus visiems gerai žinoma garsenybių šeima.

„Sofos ekspertai“ – antradieniais 21.00 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų