Linas Adomaitis pavydi sau: atskleidė, kodėl

„Aš pats pavydžiu sau, nes kiekvieno muzikanto svajonė yra sugroti su orkestru, bent jau katą gyvenime. O man teko garbė groti ne su bet kokiu, o Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir jo įkūrėju Gintaru Rinkevičiumi! Tai yra mano, kaip muzikanto, išsipildymas“, – sakė kompozitorius, atlikėjas Linas Adomaitis viešėdamas laidoje „Gero vakaro šou“.

8

Taip entuziastingai Linas kalbėjo apie darbą su dirigentu Gintaru Rinkevičiumi ir jų bendrą projektą – koncertinį turą „Vandenynai“. Kaip pakomentavo laidos vedėjas Justinas Jankevičius: „Geresnio muzikinio kokteilio nesugalvosi!“

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gero vakaro šou filmavimo akimirkos

„Šie, 2018 metai, man visomis prasmėmis yra tokie laimingi ir palaimingi, kad esu dėkingas likimui, jog esu čia ir dabar“, – džiaugsmu tryško L. Adomaitis.

Puikios atlikėjo nuotaikos nesugadino ir tekęs nelengvas išbandymas melo detektoriumi. Jam teko atsakyti į ne vieną provokuojantį klausimą. Kaip Linas sureaguos paklaustas: „Ar matei nuogą Ingą Jankauskaitę?“

Ne vieną nuotaikingą pasirodymą studijos svečiams bei laidos žiūrovams padovanos ir studijoje viešėję legendinės grupės „Nerija“ nariai: Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Laima Žemaitytė, Tadas Čapas, Simonas Donskovas ir Vitalijus Pauliukas.

Jie ne tik atliks populiariausius grupės šlagerius, bet ir nukels į gūdžius sovietmečio laikus. Laidos žiūrovai galės prisiminti dabar jau neįtikėtinai atrodantį laikmetį, kai deficitas buvo viskas: žirneliai, dešra, net tualetinis popierius, o ką jau bekalbėti apie tokią retenybę kaip bananai!

Grupės „Nerija“ nariams teks ne tik dainuoti, bet ir sudalyvauti išbandyme, kurio metu bus patikrinta, kaip gerai jie atsimena senus laikus – kas taikliau atspės prekių kainas inscenizuotoje parduotuvėje. Antanas Čiapas pribloškė vedėjus ir studijos svečius – vos kelių kapeikų paklaida nusakydavo produktų kainas. Tokia kolegos sėkmė mažumėlę sunervino Simoną, taigi rungčiai įpusėjus, jis susikaupė, susiėmė ir pradėjo vytis – vis taikliau atspėdavo kainas ir pildė savo prekių krepšelį. Tai kuris gi iš šauniųjų vyrų parsineš pilnesnį krepšelį?

Netikėtumų, išbandymų ir juokų kupinas trečiadienio vakaras su „Gero vakaro šou“ 19.30 val. tik per TV3!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų