Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš kelias dienas iš įspūdingos kelionės po Panamą ir Kosta Riką grįžo muzikos prodiuseris ir dainininkas Linas Adomaitis, kur daugiau nei mėnesį klajojo su savo širdies drauge Irma. Pora iš tolimos kelionės parsivežė begales įspūdžių.

REKLAMA

Linas ir Irma aplankė indėnus kunus, įsikūrusius Karibų jūros pakrantėje, apkeliavo per dešimt salų, labiau primenančių ne žemynus, o A. de Sent-Egziuperi „Mažojo princo“ planetas, kuriose šeimininkauja po vieną šeimą arba yra apskritai negyvenamos. Dvi savaitės ramybės, plaukiant kanoja kartu su geriausiu Lino draugu indėnu Emanueliu ir jo žmona Manigdidili, atvėrė Karibų horizontus. Tunų žvejyba, skaidrus vanduo, baltas smėlis, kokoso pienas, džiunglių upės, krokodilai, adrenalinas ir idiliškos vietos sutikti tekančią saulę – buvo poros kasdienybė. Dar dvi savaitės kalnuotose Panamos vietose, bei Kosta Rikos žalumoje, ugnikalnių apsupty, karštose vandens versmėse ir lediniame upių vandenyje atvėrė kitą kelionės medalio pusę. Linas visą mėnesį vėl įrašinėjo aplinkos garsus, kurie jau šiais metais iliustruos atlikėjo poezijos knygą.

REKLAMA
REKLAMA

„Buvo be galo smagu keliauti, palyginti Panamos ir Kosta Rikos skirtumus, virtuvę, žmonių mentalitetą. Tokie potyriai neišblėsta, jie gyvena širdy visada ir jei pasidaro liūdna – prisimeni hamaką po palmėmis, povandeninę Karibų civilizaciją, ugnikalnių liežuvius, indėnų akis ir šypsenas. Kaip mat pralinksmėji. Ši kelionė mudviem labai patiko. Reiks kada pakartoti“ – šypteli atlikėjas.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų