Rašyti komentarą...
O kas jis toks tas stano?
Normalus tas ligoninės maistas, kiekvieną rytą šilta košė, anksčiau aš jų nemėgau, pagulėjusi ligoninėj 5 savaites, pradėjau namie virti kas rytą košę. O restoranų maistas nesveikas, pavalgius ten nuolat skrandžio rūgštys sukyla, pusę nakties be miego, nežinau, ko ten į maistą prideda, ligoninėj to nė karto nebuvo, sutinku, gal ligoninės maistas patiektas ne estetiškai, bet sveikas maistas, o tai svarbiausia.
Gulėjau neurochirurgijos skyriuje,ir medikai ir saugumas dirba kaip bitutės man atvykus iš rajono buvo kažkas nuostabaus,viskas gerai su mūsų medicina
Kada dar senai buvau sanitarė Klinikose ,Tiesa sakant i ligoninę atvykusių ligonių būdavo gaila...Ir juk visko buvo ,bet kada matyti vaizdai dar ir dabar pamenu,šokiruojantis .Tiesiog laukiant gydytojo iš skyriaus jau aš žinojau beveik degnozę.Taip gyvenimas sudėtingas ir pinigai buvo kaip rubliais ...Bet mes jautėmės žmonėmis tarp žmonių .Nebuvo interneto.Užteko telefono .ir Laikas nėjo taip greitai .Kažkodėl??? Buvo viskas kaip Ir senais gerais laikais .politika mums buvo tolima ir mes gyvenome Lietuvoje Kaip Lietuviai .Rusai ir kitos tautybės sugyveno .nebuvo tos laisvės bet bent bombos neskraidė .Na kagi nenori keistis Lietuva tapo nesavimi .Kokia čia Demokratija jeigu jau beždžionių raupus atrado ,kaip toj pasakoje greitai ir beždžionės kepenys žmogui inplantuos .Amerikoje kiaulės modifikuotas transplantavo .Bet žmogui netiko.Tai toks ir tobulumas .ginklai paseno .Amerika kariwuja tik už pinigus o mes žudome patys save su tokia Pirmininke .viskuo galime tapti ir ateiviais iš žemės planetos i Marsą .Bet reikės deguonies už tai musū pinigus ir krauna savo pabėgimui.
Lanzberginiu gerbejes fuuuu
Sitas pridurkas vis turi pasireikst ir ka pasakyt. Sudvabaliui demesio trukumas.
SUPER!!! - TIKRA TIESA!!!Ir aš esu buvus ligoninėje ir apie maistą galiu pasakyti tik tiek, kad mano skrandis ilsėjosi, kažkaip gerai jaučiausi, nes nebuvo galimybių persivalgyti visokio riebaus, aštraus ir t.t. maisto.Manau ligoniams toks maistas ir jo kiekis yra apgalvotas, o namuose save sunku kontroliuoti.Stano tai pliurpalis ir tiek, nei jo dainos nei pliurpalai niekam vykę. Parašyk apie savo tėvus, kaip jie gyvena, o ne pataikauk valdžiai.
Ryškiai neturi ka veikt ,kaip tik apie save prasinest ,jau dakale jie su savo nesąmonėmis tai apžvalgininkai politikai analitikai visokie
Į viršų