Lietuviškos scenos vilioklės: kuri koncertui pasiruošė dailiau?

Scenos žvaigždėms darbymetis neretai prasideda tik savaitgalį. Penktadienio ir šeštadienio vakarus jie skiria muzikos ir linksmybių išsiilgusiems klausytojams.

7

Todėl šiomis dienomis socialinėje erdvėje gausu nuotraukų, kuriose žinomi atlikėjai demonstruoja savo sceninius įvaizdžius.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Scenos žvaigždės atgyja savaitgaliais: žavi sceniniais įvaizdžiais

Penktadienio vakarą gerbėjus linksmino grupė „Pop Ladies“. Merginos tiesiogiai transliavo savo repeticiją prieš koncertą, o kitą dieną N. Bunkė pademonstravo ypač stilingą sceninį įvaizdį.

Grupė „69 Danguje“ su gerbėjais sveikinosi šeštadienį. Goda Alijeva, Ingrida Martinkėnaitė ir Karina Krysko koncertui pasirinko kiek uždaresnius juodus apdarus.

Šeštadienį pasirodymą Marijampolėje surengė ir Neringa Šiaudikytė. Solistė ir šokėjos pasipuošė specialiai joms sukurtomis blizgiomis suknelėmis. Prieš koncertą atlikėja pademonstravo ir nepriekaištingą makiažą. 

Tuo tarpu dainininkė Ingrida Kazlauskaitė sekmadienį ruošėsi koncertui Prienuose. Šiam pasirodymui ji pasipuošė žemę siekiančia purpurine suknele atvira nugara.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų