Lažybininkai pasakė, kurią vietą finale užims I. Zasimauskaitė

Lietuvos atlikėja Ieva Zasimauskaitė sudaužė pesimistų prognozes į šipulius. Dainininkės lyrinė baladė apie meilę skambės „Eurovizijos“ finale. Anot specialistų, lietuvė pasirodė geriau nei tikėtasi, o dalis lyderių iš kitų valstybių neišpildė lūkesčių. Jei tendencijos nesikeis, Zasimauskaitė esą gali prasibrauti net į geriausiųjų penketuką.

Baltarusijos dainininkui triukai su rože nepadėjo įveikti „Eurovizijos“ pusfinalio. Tačiau Lietuvos atlikėjai Ievai Zasimauskaitei pasisekė kur kas labiau. Ji šeštadienį bandys laimę Eurovizijos didžiajame finale.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Zasimauskaitė sėkmingai pasirodė „Eurovizijos“ pusfinalyje

Ieva Zasimauskaitė Eurovizijos pusfinalyje dainą „When We’re Old“, lietuviškai „Kai mes būsime seni“ arba „Kol myliu", atliko šešta, tarp favoritų – atlikėjo iš Čekijos ir Izraelio atstovės. Tačiau tai nesutrukdė lietuviškai baladei apie meilę, daina užkariavo europiečių širdis.

(104 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio akimirkos

Prieš porą savaičių lažybų tarpininkai aiškino, kad Zasimauskaitės šansai laimėti „Euroviziją“ nedideli – jai skirtingos bendrovės prognozavo vietą tarp 20-os ir 25-os. Tačiau po sėkmingo pusfinalio situacija pasikeitė. Dabar prognozuojama, kad Ieva gali finale patekti net į geriausiųjų penketuką.

Tiesa, dėl aukštos vietos „Eurovizijoje“ Zasimauskaitei teks pakovoti. Po pirmojo pusfinalio lyderės pozicijas užima ši atlikėja iš Kipro, kuri, anot specialistų, gali šiemet laimėti tarptautinį dainų konkursą.

Išsamiau - reportaže: 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų