Lavrinovičių šeimoje – džiugios žinios: dėkoja žmonoms

Broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai gyvena džiugiomis akimirkomis, krepšininkai greitai rankose laikys magistro diplomus.

19

Edukologijos studijas Lietuvos sporto universitete baigiantys vyrai apsigynė magistro darbus.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lavrinovičių šeimoje – džiugios žinios: dėkoja žmonoms

„Mokytis buvo sunku, bet su žmonų ir Dievo pagalba viskas pavyko puikiai“, – džiaugėsi Kšištofas.

Vyras tikino, kad studijuoti niekada nėra per vėlu: „Labai jauni išvažiavome į užsienį žaisti krepšinio, todėl neturėjome galimybių ir laiko mokslams. Kai sugrįžome į Lietuvą žaisti „Žalgirio“ komandoje, įstojome į universitetą ir studijavome šešerius metus. Po bakalauro nusprendėme tęsti magistro studijas.

Iš pradžių mūsų tikslas buvo pabaigti bakalaurą, kadangi neblogai sekėsi, atsirado galimybė įstoti į magistro studijas. Buvo labai įdomu mokytis treniravimo sistemas. Mūsų srityje tai labai aktualu, galbūt ateityje būsime treneriais, todėl mums reikia išmanyti vaikų psichologiją ir žinoti treniravimo pradmenis.“

Anot krepšininko, sunkiausia buvo paruošti darbą: „Ginimas nebuvo sunkus, buvau tam pasiruošęs, žinojau, ką sakyti, kokius pavyzdžius pateikti. Mūsų abiejų žmonos turi du aukštuosius išsilavinimus, todėl mums padėjo ruoštis, taip pat ir kiti žmonės prisidėjo, esu visiems labai dėkingas. 

Apsigynėme aukščiausiais pažymiais, gavome dešimtukus. Nors ir gynėmės nuotoliniu būdu, bet jaudulį vis vien jaučiau. Žmona juokėsi, kad aš taip jaudinausi.  Palyginus su bakalauro gynimu, viskas buvo kitaip.“

 


Rašyti komentarą...
M
Marija
2020-05-30 11:02:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai, saunuoliai!
Atsakyti
0

B
Birutė
2020-05-30 17:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai broliai!
Atsakyti
0

G
GALIA
2020-05-29 14:53:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal siutuos psekus polikon vietoj Narkusos.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų