Lavrinovičiai atskleidė, ko vienas kitam neatleistų: nuomonės išsiskyrė

2019-aisiais Lietuvos pramogų pasaulį pažymėjo kaip niekada didelis skaičius skyrybų. Apie tai nuolat buvo diskutuojama socialiniuose tinkluose ir įvairiuose forumuose, o galiausiai net imti kurti filmai!

18

Prieš kelis mėnesius įvyko įvairių skyrybų įkvėptos juostos „Vedybos, skyrybos ir barsukas“ premjera, į kurią rinkosi ir pavydėtinai stiprius santykius puoselėjančios poros. 

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lavrinovičiai atskleidė, ko vienas kitam neatleistų: nuomonės išsiskyrė

Viena iš tokių porų – krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius ir jo mylimoji, tituluota gražuolė Tatjana Lavrinovič.

Filme į skyrybas žiūrima pro humoro prizmę, tačiau, anot Tatjanos, lygiai taip pat gali būti ir realiame gyvenime. „Manau, kad visur gyvenime gali būti humoro. Galų gale, yra ir skirtingų situacijų – tikrai gali būti ir labai juokinga. Taip pat kartais geriau skirtis, nei likti kartu, priklauso, kaip į tai pažiūrėsi“, – savo mintimis su naujienų portalu tv3.lt dalijosi krepšininko žmona.

Paklausta, kokia yra jų gražių santykių paslaptis, Tatjana išliko paslaptinga bei juokais pridėjo, kad būtent todėl paslaptis ir turėtų būti paslaptimi.  

O štai Kšištofas neslėpė, kad būtent juokas padeda ir jiems: „Manau, kad tai – visi banalūs dalykai, pavyzdžiui, pagarba vienas kitam. Mūsų santykiuose dažnai gelbėja ir tai, kad įtampą nuimame humoru.“

Vis dėlto vėliau krepšininkas pridėjo, kad ne visada žino, kada sustoti: „Kartais žmona būna to humoro jausmo jau soti…“

3 vaikučius – sūnus Danielių ir Dominyką bei dukrelę Emily – auginanti šeima pridėjo, kad siekdami sustiprinti santykius, stengiasi rasti laiko pabūti tik dviese. Vis dėlto abu sutiko, kad tai pavyksta labai retai. 

Pasiteiravus, ar yra dalykų, kurių vienas kitam neatleistų, poros nuomonės išsiskyrė. Kšištofas teigė, jog mylimajai atleistų viską, o štai Tatjana į tai pažiūrėjo kiek griežčiau. „Ne, aš tai nieko neatleisčiau (juokiasi). Esu labai pavydi – jeigu kažkas yra mano, tai tik mano“, – sakė žinoma moteris.

Kšištofas juokais pridėjo, kad žmona, galbūt, pavydi yra dėl to, jog jis gyvenime yra nemažai prisidirbęs, tačiau ir pats neslėpė savo gražuolės bei tituluotos žmonos kartais pavyduliaujantis. 

Vis dėlto, anot krepšininko, stengiasi valdytis: „Žinoma, tikrai būna ir pavydo, ir visko kito. Bet šiaip pavydo fanatikas nesu. Viskas su saiku.“


Rašyti komentarą...
X
Xxx
2020-04-08 16:07:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu vat jaunystėje buvo prievartautojas, susitupėjo. Nuskriaudė kitą o dabar kaip sekasi. Tai tam boksininkui ir gal pasiseks, susitupės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų