Televizijos laidų vedėja Laura Imbrasienė vairuojamo automobilio nesureikšmina: „Tai susisiekimo priemonė ir man nėra labai svarbu, kokį automobilį vairuoti“.

Šiuo metu kartu su vyru naujo automobilio ieškanti L.Imbrasienė sako, kad svarbiausia juodviem - saugos sistemos. Ir ne dėl to, kad patys važiuotų rizikuodami, o kad apsisaugotų nuo kitų eismo dalyvių.

TRUMPAI

Vairuojamas automobilis - „Volvo S 80“.

Vairavimo stažas - 10 m.

Vairavimo stilius - gana temperamentingas.

Eismo įvykių skaičius - dėl savos kaltės nėra.

Svajonių automobilis - nėra.Kodėl pasirinkote būtent „Volvo S 80“?

Dėl saugumo. Automobilio saugos sistemos - vienas svarbiausių reikalavimų mašinai, nes abu su vyru vairuojame labai jau...

...atsargiai?

Ir atsargiai (šypsosi), ir labai gerai žinau, kur yra akseleratorius. Pakankamai pasitikiu savimi kaip vairuotoja. O va už kitus kelyje atsakyti negaliu. Žioplų vairuotojų, švelniai pasakius, pas mus per daug. Prie kai kurių geriau nesiartinti, nes iš kelių manevrų supranti, kad prieš tave neprognozuojamas pilietis... Todėl su vyru ir rūpinamės, kad pirmiausia automobilis būtų saugus.Šiuo metu ieškote dar vieno automobilio?

Taip, juk du automobiliai šiais laikais būtini, kad kiekvienas galėtų ramiai daryti savo darbus.Apie kokį automobilį galvojate?

REKLAMA

Norėčiau didelio automobilio, nes tokiame jaučiuosi saugiau mūsų keliuose.

Kaip vairuojate?

Stengiuosi būti budri ir atidi. Vyras taip išmokė.Ne instruktorius?

Teises laikiau, kaip priklauso, bet vairuoti mane išmokė vyras. Ir dabar džiaugiuosi, kai jis pagiria, kad vairuoju gerai. Esu išmokyta matyti tai, kas darosi už manęs, užleidžiu skubančius...

Net tuos, kurie skuba per greitai?

Nesu ta chamė vairuotoja, kuri iš principo nepasitrauks ir neužleis skubančių, maždaug: nėra čia ko lakstyti. Manau, reikėtų stabdyti ir bausti ne tuos, kurie važiuoja be diržų, bet tokius, kurie per lėtai važiuoja antra, o ne pirma juosta, kaip priklauso. Mane labai erzina lietuvių vairavimo kultūra. Skirtumus pamatai vos tik kerti Lietuvos sieną.Ar kalbate telefonu vairuodama?

Šneku, nes galiu tai daryti. Aš ir valgau prie vairo - man tai nesudaro problemų.

Ką veikiate transporto spūstyse?

Skaitau laikraščius, žurnalus, jei reikia, nors taip būna retai, - dažausi. Nemanau, kad dėl to nukenčia mano vairavimas. Nes kad ir ką daryčiau spūstyje, visada matau žalią šviesą - apskaičiuoju, kiek degs raudona. Ir labiausiai negaliu pakęsti, kai pirmas atsistojęs sankryžoje nemato žalios šviesos. Jei jau stovi pirmas, tai ir pajudėti turi pirmas! Manau, dėl to ir transporto spūstys mieste susidaro, nes žmonės žiopso, miega.Ar mėgstate greitį? Kokiu maksimaliu greičiu vairavote?

Mėgstu važiuoti greičiau, net jei dėl to kartais reikia pažeisti taisykles. Mieste nepalakstysi, bet už miesto... (Šypsosi.) Tiesa, kai gimė sūnus Mantas, tapau atsargesnė. Stengiuosi vaikui rodyti pavyzdį - prisisegu diržą, nors iki šiol to nedarydavau.


Rašyti komentarą...
n
nu ir
2009-03-21 09:57:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasiputusi boba, vaidina sikanti katina kad laksto mieste, eda ir dazosi. Kaip ir itariau anksciau tai tik pasitvirino,kad ji blondine, nors ir juodi plaukai. Buka boba ir tiek keliasi i padanges, mat nepakencia kai pirmasis zmogus uzsiziopso prie zalio sviesoforo. O gal tam zmogui labai liudna diena, gal turi rpesciu ir sekundele uzsiziopsojo. NEKENCIU TOKIU TRYDU. Ziurek besmegene kad visad tau sektusi kelyje, bet paprastai tokios suklumpa, oi suklumpa, negelbsti nei uosviai nei pazintys, kelyje visko nutinka
Atsakyti
0

v
vir
2009-03-21 12:07:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
o jus visai neteisus taip apie ja rasydamas. As palaikau Laura, visiems slenkantiems kaip vezliams as atimciau teise vairuot. Per juos daug problemu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų