L. Hamiltonas ir N. Scherzinger vėl kartu?

Prieš keletą savaičių užsienio atlikėja Nicole Scherzinger ir  „Formulės-1“ pilotas Lewisas Hamiltonas viešai pareiškė apie skyrybas. Tačiau pora vėl atnaujino  bendravimą, susirašinėja ir nekantrauja susitikę leisti laiką kartu.

Kalbėdamas apie skyrybų priežastį, L. Hamiltonas minėjo, kad tai lėmė jo užimtumas, tačiau dabar sportininkas vėl ėmė planuoti susitikimus, kuriuos vadina pasimatymais su savo buvusia mergina. Panašu, kad tam įtakos turėjo tai, kad žymus lenktynininkas turi keletą laisvų savaičių, per kurias pradėjo ilgėtis buvusios mylimosios ir savo laisvą laiką nori leisti būtent su ja.

Šaltinių duomenimis, jau kurį laiką pora susirašinėja žinutėmis, dažnai kalba per Skype ir puikiai sutaria.

„Lewis yra labai užimtas, kiekvieną savaitę jis turi būti skirtingoje šalyje. Kai negali susitikti, jie bendrauja per Skype, tačiau tai nėra tas pats, kas būti šalia vienas kito. Tad, jis tikisi per laisvas dienas kuo daugiau laiko būti su Nicole. Jis tiesiog nekantrauja ją pamatyti“, – teigė sportininko atstovas.

Nicole taip pat yra pakankamai užimta: atlikėja yra viena iš populiaraus muzikos talentų projekto komisijos narių, kurio laidos filmavimais vyksta ypač dažnai. Dainininkė situacijos apie savo meilės reikalus kol kas nekomentuoja.


Rašyti komentarą...
s
saule
2011-12-02 21:53:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuostabiai grazi ir miela pora ;)
Atsakyti
0

k
kokia
2011-12-03 18:57:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
pati graziauis moteris pasaulyje
Atsakyti
0

r
ryt
2011-12-04 01:08:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
idomus tie santykiai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų