L. Adomaitis: Kviečiu visus pasaulio lietuvius padėti mažiausiems mūsų piliečiams

Lygiai prieš metus dainininko ir muzikos prodiuserio Lino Adomaičio įsteigtas labdaros ir paramos fondas ištiesė pagalbos ranką likimo nuskriaustiems vaikams, kurie neteko tėvų globos. Šiandien ir vėl gausus fondo bendraminčių būrys Šv. Kalėdas pasitinka Vaikų reabilitacijos ligoninės „Lopšelis“ Kūdikių namuose. Visuose trijuose centro aukštuose padedant vaikučiams buvo papuoštos trys eglutės, o mažyliai pamaloninti ypatingomis, kiekvienam specialiai paruoštomis vardinėmis dovanomis. 

„Mes tęsiame tradiciją ir Šv. Kalėdų proga vėl drauge su vaikais puošiame eglutes. Visuomet lankantis pas šiuos mažus draugelius, norisi ir verkti, ir juoktis drauge su jais. Iš tiesų sunku suvokti, kad tikrieji tėvai atsisako šių mažutėlių.“ – sako labdaros ir paramos fondo direktorė Irma Adomaitienė.

Lino Adomaičio fondo darbuotojai drauge su rėmėjais ir partneriais atvežė visam žiemos periodui obuolių ir natūralių obuolių sulčių, dantų šepetėlių, higienos priemonių, sauskelnių, čiulptukų naujagimiams ir svarbiausia – kiekvienam vaikučiui specialiai parinktą dovaną pagal jo amžių, sveikatos būklę ir svarbiausius poreikius.

REKLAMA

L.Adomaičio fondo kalėdinės dovanos likimo nuskriaustiems vaikučiams (nuotr. Organizatorių)

Gausus kolektyvas ne tik papuošė eglutes, bet ir surengė improvizuotą koncertą, į kurį buvo įtraukti ir padėties šeimininkai – „Lopšelio“ vaikai. Visi jaukiai susiglaudę, susėdę ant kėdžių ir ant žemės, drauge dainavo „Du gaidelius“, „Išėjo tėvelis į mišką“ „Laimingų šventų Kalėdų“. Kiekviena daina baigdavosi gausiais vaikučių plojimais ir skardžiu juoku.

„Čia apsilankius be galo liūdna. Ir taip pat gera, kad bent trumpam galime suteikti tiek daug džiaugsmo mažoms širdelėms. Patikėkit, kai žvelgi į žmogutį, kuriam vos trys savaitės ir kažkas jį paliko gatvėje – tai yra skaudu. Gaila ir tų mamų, kurios priima tokį sprendimą, bet, kaip sakoma, ne smerkti, o padėti reikia. Mums, Lietuvos žmonėms, ir apskritai viso pasaulio lietuviams reikia pasirūpinti mažutėlių gyvenimais, kol jie patys to nesugeba padaryti“, - ragina tautiečius L. Adomaitis.

Vienas profesionaliausių šalies atlikėjų savo 15 metų jubiliejaus scenoje koncertinio albumo visą pelną skyrė likimo nuskriaustiems vaikams, o šiemet, lygiai po metų trukusios veiklos, fondo darbuotojai džiaugiasi, kad drauge su fondo partneriais realios pagalbos vaikams yra suteikta daugiau nei už 50 000 litų. Linas džiaugiasi, kad žmonės geri, neabejingi ir gausiai prisideda aukomis prie fondo veiklos.

„Džiugu, kad nuo pernai metų įvaikinimo klausimas pajudėjo į priekį – žymiai daugiau žmonių priima vaikučius į savo šeimas. Lino fondas tiesia pagalbos ranką iš esmės, informuodamas visuomenę apie įvaikinimo klausimus. Kuo daugiau vaikai praleis šeimose, o ne institucinėje aplinkoje – tuo bus geriau jų raidai, pažinimui ir kultūriniam ugdymui.“ – sako „Lopšelio“ darbuotojai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų