Kylie Jenner nusprendė nebevengti visuomenės: pirmą kartą pasirodė viešumoje ir pademonstravo suapvalėjusį pilvuką

Nuomonės formuotoja Kylie Jenner patvirtino jau seniai sklandančius gandus – moteris antrą kartą laukiasi. Moteris ilgą laiką vengė viešumos, tačiau nusprendė, jog nėra prasmės slėpti suapvalėjusio pilvuko.

8

K. Jenner pirmą kartą pasirodė viešumoje, kai pranešė apie tai, jog laukiasi antros atžalos.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kylie Jenner pasirodė viešumoje

Moteris pasipuošė trumpa balta suknele bei prie jos priderino paltuką ir kitus aksesuarus. Ši suknelė išryškino jos moterišką figūrą bei suapvalėjusį pilvuką.

Džiugią žinią modelis pranešė socialiniuose tinkluose. Mergina įkėlė vaizdo įrašą, kuriame parodė visas gražiausias antrojo nėštumo akimirkas iki šios dienos. 

Vaizdo įraše galima pamatyti Kylie su mylimuoju Travisu Scottu, taip pat modelio pirmagimę Stormi pakeliui pas „mamos gydytoją“ – ginekologą. 

Taip pat jautriame video galima pamatyti Kylie mamą Kris Jenner, sužinančią džiugią naujieną. 

Toliau vaizdo įraše rodomi Kylie augančio pilvuko kadrai.

Po vaizdo įrašu kaip mat pasipylė Kardashianų šeimos bei Kylie draugų sveikinimai ir jautrūs palinkėjimai. Ne vienas komentatorius prisipažino nesulaikęs ašarų. 

Kylie Jenner ir Travisas Scottas pirmosios dukros Stormi susilaukė 2018-aisiais. 2019-taisiais pora išsiskyrė, tačiau po metų vėl susitaikė ir dabar yra „laimingesni nei bet kada anksčiau“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų