Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sakyciau jei rasai straipsni, tai truputeli reiktu mados tendencijomis pasidometi, cia nekliedejus. Labai graziai atrodo. O ka gal i gatve jau su baline suknia reikia keliauti:D??
na ir kas...visiems noris patogiai apsirengt...nebutina fotkint ir rasyt straipsnius lyg tai butu kazkas ypatingo..
o man ji nepaprastai grazi:) tokioms moterims kaip ji ir kaka gali buti ant galvos, vistiek atrodys super:) beje, sioje foto nematau nieko blogo:)
blem koks skirtumas kaip cia apsirenge, juk nebutina jai dabar vaziuojant pieno ir kiasiniu nusipirkt apsirenk axujenai stilingai, straipsnis debilams neturintiems ka veikt, o as tik kritikas ;)
Na jau.. Šiais laikais kuo idomiau tuo gražiau, negi kasdien ji turi būti apsitempusi ir su aukštakulniais?.. Puiku, kad Eva ne mados vergė ir manau kiekvienas turime teisę rengtis pagal nuotaiką ir patogumą. :)
Gražiai ir kasdieniškai ji čia atrodo.Nesuprantu tokiu straipsniu.Negi gražu tik aptempti ir braškantys rūbeliai????????
na negali juk ji kasdien buti ciki ciki...


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų