Kūno kalbos ekspertė: M. Zuckerbergas ir jo išrinktoji vestuvių dieną atrodė svetimi

Vienas iš įtakingiausių planetos vyrų, socialinio tinklo Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas praėjusį savaitgalį vedė savo ilgametę draugę Priscillą Chen. Vestuvių ceremonija buvo tokia slapta, kad kai kurie svečiai nė nežinojo ėję į vestuves.

Tuoktuves jie atšventė M. Zuckerbergo 4,5 mln. JAV dolerių vertės namuose, Kalifornijoje, kur susirinko 100 svečių. Beje, visi jie atvyko pasveikinti Priscillą medicinos mokyklos baigimo proga, ir tik vietoje sužinojo, kad pateko į vestuves.

Nors vestuvių diena jaunavedžiams turėtų būti laimingiausia gyvenime, tiek Marcas, tiek Priscilla nuotraukose atrodė tarsi būtų vienas kitam svetimi. Kūno kalbos ekspertė Judi James atskleidžia tai, apie ką byloja judviejų laikysena, žvilgsniai ir kiti kūno kalbos aspektai.

Per tradicines vestuves mums visiems įprasta matyti meilumo gestus, rodomus jaunavedžių vienas kitam, laimės kupinas akis, bučinius ir apsikabinimus. Tačiau Zuckerbergo ir jo išrinktosios šventinėse nuotraukose to nebuvo matyti. Kita vertus, galbūt tai dėl drovaus ir ramaus kompiuterių fanatiko būdo.

REKLAMA

Nepaisant to, kad jis yra vienas turtingiausių pasaulio vyrų, savo vestuvėse, tiek jis, tiek nuotaka atrodo gana kukliai. Ranka kišenėje ir apylaisvis kaklaraiščio surišimas simbolizuoja, kad „Facebook“ vadovas, išties, „netradicinis“ jaunikis. Vis dėlto, jo „berniukiška“, nuo veido  nedingstanti šypsena ir tvirtas rankų suspaudimas byloja, kad jiedu laimingi tapę šeima.

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas vedė ilgametę draugę Priscillą Chan (nuotr. facebook.com)„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas vedė ilgametę draugę Priscillą Chan (nuotr. facebook.com)

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas vedė ilgametę draugę Priscillą Chan (nuotr. Elta)„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas vedė ilgametę draugę Priscillą Chan (nuotr. Elta)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų