Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Užuojauta
Jei būtumėt paskaitė iki pabaigos, gal būtumėte supratę, kad ji daug metų VU dėstytoja buvo. Ir gera dėstytoja. Tegul ilsisi ramybėje.
nesiskiepijo, o dabar tiesiog teks susitaikyti su koronos komplikacijomis, o buvo galima to isvengti, jei sunus nebutu ploksciazemiu pasekejas
Daugeliui žurnalistikos studentų jo mama dėstė, labai korektiška, miela dėstytoja. Nemanau, kad Kristupas pats lindo į šitą portalą "reklamuotis", kaip sakote.
bet kas tas Krivickas? Gal koks krepsininkas ar verslininkas?
@Užuojauta, Praleidai progą patylėti
@Užuojauta, Žmogus su kojom rankom galva be uodegos
Per visą pliką savo šikną
Per visą pliką savo šikną
@Užuojauta, Tu tamsuoli esi tūpas
@Užuojauta, O jus kartais ne debilavotas?




Kas čia toks šitas plikis?
Žmonės negražu taip jam mama mes visi jas turime,kite jau ir neturime,jis žinomas tai žurnalistai ir paskelbė,o jam dabar ne tas rūpi,geriau išvis nekomentuokite tada,Amen!
@Lengvos žemelės Tai nereikia pasinaudojus mamos mirtimi reklamuotis- tai žema...
dabar daryti?
@tai ka man o kai bus rinkimai,balsuot jau žinosi už kurį
@dabar verk Amžiną atilsį žemaitei! Nuoširdi užuojauta sūnui! O jei dėl kvailo pareiškimo rinkimų tema, tai kas kita. Priklausys kur balotiruosis, jei velionės mamytės tautiečių apgyventuose, kvailiausių Lietuvos žmonių miesčioke, Žemaitijos gėdoje, Gargžduose, ten nieks neturi menkiausių šansų! Tie kvaili mužikėliai, net nesugebėdami paaiškinti kodėl, rinks tik Petrą, kunigėlių brolį. O tarp kunigėlių......... a ne Petriuk, išdykėli.
@tai ka man Turi bėgti į šermenis ir kuo skubiau.
@tai ka man Melskis už save savo artimuosius ,reikėjo čia tau rašyt,ką norėjai tuo parodyt kad esi krūtas pakomentavęs nesąmonę
Vaai vaai!!!
įdomu,kas nutarė tai paskelbt
įdomu,kas nutarė tai paskelbt
bet daugeliui dėl to turbūt net nėra abejonių

Skaitomiausios naujienos




Į viršų