Kristina Ivanova atskleidė, kam išleidžia daugiausiai pinigų VIDEO

Naujai atgimusios grupės „YVA“ narė ir verslininkė Kristina Ivanova, savo išvaizdai skirianti ypatingą dėmesį, įvaizdžiui negaili nei laiko, nei pinigų. Būdama grožio studijos vadovė, ji puikiai išmano, kaip patraukti aplinkinių žvilgsnius. Verslininkė neslepia, kad renkantis aprangą visą dėmesį skiria kokybei, tačiau daugiausiai pinigų išleidžia kosmetikai ir stiliaus detalėms.

Vizažas yra pagrindinė grožio studijos vadovės veiklos sritis, todėl Kristina neslepia, kad būtent kosmetikos priemonėms ji išleidžia daugiausiai pinigų: „Kadangi dirbu grožio sferoje, tai turiu būti kaip vizitinė kortelė grožio salone, gražiai atrodyti, visą laiką pasitempusi, geros nuotaikos. Kadangi darau makiažus, tai taip, aš negailiu kosmetikai“, – pripažino verslininkė.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginų grupės „YVA“ narė ir verslininkė Kristina Ivanova

Tačiau kalbėdama apie biudžeto paskirstymą, kuris skirtas drabužiams ir kitoms grožio priemonėms, Kristina atskleidė, kad niekada negaili pinigų ir išskirtiniams galvos apdangalams: „Man patinka labai skrybėlaitės, įvairūs galvos apdangalai. Taip pat kreipiu labai dideli dėmesį avalynei.“

REKLAMA

Dainininkė neslepia, kad nevengia prašyti ir profesionalų pagalbos: „Kreipiuosi ir į tuos pačius dizainerius, jeigu tai yra didesnis renginys. Mano spintoje tikrai nėra vien tik vakarinės ar super puošnios suknelės“, - kalbėjo jauna moteris.

Išskirtiniame interviu grožio namų savininkė K. Ivanova atskleidė ne tik apie investicijas į įvaizdį – kam ir kodėl skiria daug pinigų, bet ir papasakojo apie eksperimentavimą ieškant savo asmeninio stiliaus bei pasiruošimą ypatingoms progoms.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų