Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Idomiai čia gaunasi, atei a kažkoks nepilnametis į tokį renginį,klausimas kaip čia pateko į tokį rengini tokio amžiaus, koliojasi,provokuoja ir kiti kalti? Na įdomiai čia viskas išvartyta. O vargšė Budrienė tokt burbulą išpūtė ,kad ojoj. Tas vargšas sunelis "nabagėlis" toli gražu ,klausimas kas čia kam traumą psichologine padarė:)
@Apsurdas
be virsilos zinios manai pateko ?
@Apsurdas
jei rankos niežti,siūskim tokius visus veršilas kovot į Ukrainą.Kodėl to nedarom????
Nesidomiu tokiais žmonėmis, bet pakako matyto reportažo, kad logiškai viską susumuoti. Tuo metu dar nepilnamečiu būdamas jaunuolis (švelniai tariant), dalyvavo renginyje skirtame pilnamečiams, buvo be savo tos pamotės palydos (ar kuo ji ten jam skaitosi) ir be jokių kitų suaugusiųjų palydos. Lipo ant scenos (ringo), ėmė keisnotis bjauriausiais žodžiais, įžeidinėjant kitus žmones, provokuoti, kviesti "aiškintis" ir t.t., na ir atitinkamai tas vyras apgynė savo garbę ir orumą, fiziniu veismu apramindamas šlykščiai besikeikiantį jaunuolį, kuris tuo metu buvo panašus į iš kolonijos išleistą amoralų velnią. Na o jau tada kažkokie cirkai, vadinimas koks tai geras "vaikas", didžiausi teleskopiniai akiniai ir t.t. Paisbjaurėtinai atrodo. Ypač dar ir korupcija dvelkia, kai nulis dėmesio į tai, jog taip viešai keiksnojosi, įžeidinėjo žmones, dalyvavo kur neturėjo dalyvauti ir dar vėlyvą vakarą be globėjų priežiūros buvo nežinia kur. Visą tai ignoruojama ir puolamas tik tas vyras, kuris apgynė save nuo anoralaus "jaunuolio".
tas su baltu svarku tuoj tuoj nudegs nuo saules, siulyciau, gerai apsauginiu kremu issimozoti... o tas su dzinsais, tikiuosi su panpersais, nes akivaizdu, jau deda dideli i kelnes :)
O nuosprendis bus budrienei, kad nepilnametis nepriziurimas sedejo tokiam renginy ir elgesi nepagarbiai, provokuojanciai ir neadekvaciai kitu atzvilgiu? Ar cia istatymai tik ubagam galioja sitoj bananu saly?
Butu eilinio piliecio vaikas tai butu vaiko teises jau turbut su aro isminuotojais ta vaika is namu istrauke ir i sarvuota autobus ikise, kad neva tevai nepriziuri.
Dvigubi standartai cia - kaip tas vaikas saukesi taip ir atsiliepta buvo.
Butu eilinio piliecio vaikas tai butu vaiko teises jau turbut su aro isminuotojais ta vaika is namu istrauke ir i sarvuota autobus ikise, kad neva tevai nepriziuri.
Dvigubi standartai cia - kaip tas vaikas saukesi taip ir atsiliepta buvo.
Jei pacukas ateina ir įžeidineja kovotoja (ar kitą), taip išeina normalu, norma?
@Vidas
Dabar pacukai gali mokytojus mušt, kitus įžeidinet, čia yra viskas gerai. Jų nedrausmina niekas. O gauna į liūlį tada - oj oj oj joj.
@Vidas
repas toks dalykas ...jei nesusilaikai tai slabakas..pries durniuka sokinet :D
@tai
Dainuok nors ir apie arklio subinę, bet neižeidinek kitų!!!! Negalima, plius koks jo auklėjimas? Ir galų gale kas atsitiko, kad luputė biškiuką susikruvino? Bet tai gi buvo išsiprašytas smūgis, galima sakyti pačio išmaldautas. Nereikia stumti ant bet ko, kartojuosi repuok kita tema neižeidinejant žmonių ir viskas bus alright.
@Timas
kodel kovotojai tokie isizeidziantys :D
@Vidas
Be abejo kovotojam norma silpnesnius daužyt ir moteris prievartaut.Kad tavo vaikam tokią normą atseikėtų toks pats išsigimėlis
Jurbarko "kovotojas" prieš negailestingai sužalojęs merginą, čia dar vienas "kovotojas"
Virsilai patinka pimpius ciulpt
Kovotojas:DDD?Gyva kriause!
Pusgalviu saika asilai ir nusmurgeliu saika
Manau karma tokioms budrienėms dar atsirūgs.
@Nuomonė
eik nebures :D
@Nuomonė
kitaip sakykim. Viršilai Dievas grąžins su kaupu kita forma. Jeigu budrienė tokia nuskurdusi, tegu turi ašarom aplaistytus Viršilos pinigus
@Daiva
Tai savo atlyginimą jam atiduok jei dirbi tai ne taip gailiai verks.
Kovotojas Remigijus Viršila išgirdo teismo nuosprendį