Jau seniai sklando gandai, kad mados ir žvaigždžių pasaulyje nei viena nuotrauka nepasiekia pasaulio neperėjusi per "Photoshop" filtrą: ten prideda, šen atima. Tačiau žurnalas "Ok!" su neseniai vaikelio susilaukusia Kourtney Kardashian rimtai papokštavo.

Sausio mėnesio paskalų žurnalo viršelį puošia Kourtney ir jos naujagimio Masono nuotrauka, o antraštė skelbia, kad 26 svarus nėštumo metu priaugusi žvaigždutė juos visus numetė vos per mėnesį (vaikelis gimė gruodžio 14-ąją). Pati Kourtney pamačiusi nuotrauką tikrai nustebo, nes interviu žurnalui nedavė, fotosesijoje nedalyvavo, o štai jos nuotrauka puikuojasi viršelyje.

Nuotrauka, beje, ne bet kokia: žurnalas paėmė nuotrauką, darytą praėjus vos kelioms dienoms po Masono gimimo, pakeitė suknelės spalvą, nukirpo Kourtney pilvą ir priklijavo liesesnę galvą. "Buvau nustebusi, nes žurnalas teigia, kad priaugau 26 svarus, tačiau iš tiesų - 40. Taip pat pasakojama, kad jau visą priaugtą svorį numečiau, nors taip tikrai nėra" - apstulbinta leidėjų išradingumo pasakoja K. Kardashian.

Na va, o dar sako mūsuose žurnalistai nesąmones daro...Rašyti komentarą...
A
Absurdas
2010-01-26 16:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai jau tikrai nesamone. O koks tikslas tam zurnalui taip daryt? del tokios naujienos perkamumas labai didelis turetu but? nesuprantu as kazko cia..
Atsakyti
0

T
Tomas
2010-01-26 18:10:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai čia apie tai kalbėjome. Taip ir kuriamos gražuolės, kol jų gyvai nepamatai, ir tai dar aklinai užglaistytų.
Atsakyti
0

m
mona
2010-01-26 18:28:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratai apie ka cia...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų