Koronavirusu užsikrėtęs Britanijos princas Charlesas baigė saviizoliaciją

Velso princas Charlesas, vyriausias Britanijos karalienės Elizabeth II sūnus ir sosto įpėdinis, nebesilaiko karantino po to, kai jam buvo nustatyta naujojo koronaviruso infekcija, pasireiškusi lengvais simptomais, pirmadienį pranešė jo biuras.

Klarenso rūmai šiandien patvirtino, kad pasikonsultavęs su savo gydytoju Velso princas dabar jau išėjo iš saviizoliacijos“, – sakoma pranešime.

Praeitą trečiadienį Klarenso rūmai nurodė, kad 71 metų karališkosios šeimos nariui pasireiškė lengvi infekcijos COVID-19 simptomai, „bet visais kitais atžvilgiais jo sveikata gera“.

Tąsyk jo 72 metų žmonai Camillai koronaviruso infekcija nebuvo nustatyta, bet jie abu saviizoliavosi Škotijoje. Porai tyrimus atliko valstybinė Nacionalinė sveikatos apsaugos tarnyba Škotijos šiaurės rytinėje Aberdynšyro srityje.

„Neįmanoma tiksliai nustatyti, nuo ko princas užsikrėtė virusu, žinant, kiek daug susitikimų jis pastarosiomis savaitėmis surengė vykdydamas savo viešąsias pareigas“, – sakoma ankstesniame Klarenso rūmų pranešime.

93 metų karalienė Elizabeth ir jos 98 metų vyras princas Philipas kovo 19-ąją išvyko į Vindzoro pilį netoli Londono, dėl koronaviruso protrūkio savaite paankstinę savo Velykų atostogas. Kaip rodo naujausi duomenys, Jungtinėje Karalystėje iki šiol oficialiai užregistruota daugiau kaip 19,5 tūkst. COVID-19 atvejų, o mažiausiai 1 288 žmonės mirė.


Rašyti komentarą...
L
Lt
2020-03-30 19:00:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va, reiškia yra vaistų, mūsų tokio amžiaus pilietis jau gulėtų reanimacijoje, o čia namo važiuoja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų