Koncerte apsilankiusiems gerbėjams Rita Ora padėkojo išsirengdama

Po savo koncerto Taivane atlikėja Rita Ora dar kurį laiką negalėjo atsitokėti. Sulaukusi tūkstantinės minios, ji skendo euforijoje. Šia proga dainininkė gerbėjams atsidėkojo ne vien žodžiu.

11

Grįžusi į viešbučio kambarį garsi atlikėja nusimetė drabužius. Ir, nudelbusi žvilgsnį į veidrodį, įsiamžino visiškai nuoga. Naudodamasi „Snapchat“ programėle Rita Ora gerbėjus vėliau pradžiugino ir keliais vaizdo įrašais.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koncerte apsilankiusiems gerbėjams Rita Ora padėkojo išsirengdama

Fanams šis vaizdelis – tikras akių džiaugsmas. Tačiau kaip į tai turėtų reaguoti dabartinis dainininkės mylimasis „Formulės 1“ čempionas Lewisas Hamiltonas?

Pora vis dažniau viešumoje rodosi drauge ir atrodo labai įsimylėję. Šie vaizdeliai turėtų būti nemalonūs Ritos Oros kolegei, dainininkei Nicole Scherzinger. Mat prieš metus jai teko išgyventi išsiskyrimą su lenktynininku Lewisu Hamiltonu.

Nicole ir Lewiso santykiai truko net septynerius metus. Pora nusprendė išsiskirti dėl atstumo. Mat tiek dainininkei, tiek lenktynininkui per sunku buvo taip retai vienas kitą matyti.

Po jųdviejų išsiskyrimo, „Formulės 1” žvaigždei į glėbį puolė atlikėja Rita Ora. Tuo tarpu Nicole vis dar neranda savo antros pusės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų