Kokią staigmeną šiemet seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė paruošė tėvams?

Šiemet seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė Kalėdų proga tėvams paruošė ypatingą dovaną - paveikslą ant drobės, sudėliotą iš bendros jų fotosesijos nuotraukų.

18

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kokią staigmeną savo tėvams suruošė Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova?

Pasak merginų, šios fotosesijos tikslas - ne tik padovanoti tėveliams judviejų gražiausias akimirkas, bet ir kitus paraginti, rasti laiko mylimiems žmonėms.

„Mes su Natalija visą laiką dirbame dėl kitų: koncertai - žiūrovams, fotosesijos - žurnalų skaitytojams. Be to, jas visada organizuoja kiti. Fotografai paskiria vietą, stilistės parenka drabužius, sukuria stilių… Tai buvo pirma nedarbinė mūsų su sese fotosesija. Šįsyk viską darėme dėl savęs ir sau. Norėjome parodyti, kad reikia rasti laiko pabūti su artimaisiais, o jei yra galimybė ir užfiksuoti tas ypatingas akimirkas - nuoširdų juoką, šiltą žvilgsnį, apsikabinimą, prisilietimą, ir net tai, ko nesimato, bet tikrai jaučiasi - artumą ir tvirtą ryšį. Norėtume tokių akimirkų palinkėti ir kitiems,“- sakė K. Ivanova.

Tikriausiai, daugeliui gali kilti klausimas, kodėl fotosesijai merginos pasirinko vienodus drabužius, tačiau visos detalės gerai apgalvotos ir turi paaiškinimą.

REKLAMA

„Nors daugeliui mes su sese atrodome skirtingos, tačiau tėvams esame visiškai vienodos dukros. Jie mus abi myli ir brangina vienodai. Per tuos metus, kad ir kas tarp mūsų vyko, jie niekada mūsų neišskyrė. Vienodai abiejų laukdavo, vienodai abi palaikė. Už tai ir esame jiems dėkingos. Metus pabaigėme fotosesija, nes mums atrodo, kad pati geriausia dovana tiek tėvams, tiek mums pačioms - įrodymas, kad mūsų seseriškas ryšys tvirtas ir stiprus, kad mes abi kartu susivienijusios esame galinga jėga, kurios niekas negali pastumti. Mes jau seniai pastebėjome, kad būdamos kartu, galime kalnus nuversi“, - šypsojosi N. Bunkė

Nors šventinis periodas pramogų pasaulio atstovėms ypač darbingas, tačiau bendrai fotosesijai jos rado laiko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų