Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Balsas.lt pristato lietuviškos muzikos meka sostinėje vadinamo klubo „Tamsta“ vasario mėnesio renginių programą.

REKLAMA

Vasario 1 diena (trečiadienis)

„Candee Train“

Muzikos stilius: Blues / Funk / Pop

Kaina: 8lt

„Candee Train“ (nuotr. Organizatorių)„Candee Train“ (nuotr. Organizatorių)Atrodo, jog pagaliau kažkas sugebėjo panaudoti fanko tiek, kiek reikia – ne per daug ir nenuobodžiai. Taip pat teisingai išnaudojo pop muzikos skambesį, pridėjo šiek tiek džiazo ir melancholiškais sintezatoriais įvedė sveikos psichodelikos. Dar įdomiau pasidaro išgirdus, jog vokalistė nesistengia mėgdžioti Jazzu dainavimo manierų. Tas kažkas – kauniečių grupė „CandeeTrain“.

REKLAMA
REKLAMA

Muzikos scenoje nuo 2009–ųjų vis dažniau pasirodančio kolektyvo sąstatas – paprastas kaip penki pirštai: vokalistė Agnė Daujotaitė, klavišininkė Greta Žukauskaitė, bosine gitara ir kontrabosu grojantis Mindaugas Borisevičius, būgnininkas Mantas Daujotas bei įkvėpėjas ir „lyrinis aš“ Žygintas Tamulis. Dar yra nematomi nariai – muzikos kompozitorius Ramutis Padukinskis ir dainų tekstų autorė – Agota Cicytė (Agota Cic).

Čia neapsiriksime pridūrę, jog būtent paprastume ir yra genialumas, šiuo atveju pasireiškiantis muziką, skambančia neapibrėžiamai, nenusakomai ir nenuspėjamai: jei „Eskeipas“ pakvimpa senesniais 4Hero atodūsiais, tai „Juju“ euforijos fanfaras keičia į lengvus fanko ritmus; jei „Kurmis“ atsiduoda intelektualia pop muzika, tai „Latras“ pristato ritmingą džiazą. O ant viršaus – neišvengiamas sluoksnis murkiančių sintezatorių.

REKLAMA
REKLAMA

Dar vienas Candee Train privalumas yra tai, jog jų muzikos formatas netinka komerciniam radijui, todėl geriausiu atveju juos išgirsi tik grojant gyvai. Ir teisingai – gyvos grupės yra tam, kad koncertuotų, o ne prekybos centruose ar picerijose skambėtų. Tad leisdami parsisiųsti visus jų kūrinius, linkime neužsiciklinti ant skaitmenos ir būtinai užsukti į grupės pasirodymą.

Vasario 2 diena (ketvirtadienis)

„Insomnia Vera“ ir „Unlost“

Muzikos stilius: art rock/ prog rock

Kaina: 10lt/ su LSP 7lt

„Insomnia Vera“ (nuotr. Organizatorių)„Insomnia Vera“ (nuotr. Organizatorių)

„Unlost“ – alternatyvaus metalo grupė, kurią 2011 m. įkūrė gerai roko ir metalo scenoje žinomi muzikantai: Mindaugas Paukštys (vokalas), Kostas Balčiūnas (gitara), Enrikas Slavinskis (gitara), Laurynas Sadauskas (bosinė gitara), Vaidotas Segenis (būgnai).

Grupė įkurta gitaristo Kosto iniciatyva. „Unlost“ muzikos kūryba rūpinasi Kostas (instrumentinė dalis) ir vokalistas Mindaugas (vokalo partijos). Dainų tekstus rašo Laurynas.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip atskleidžia patys muzikantai, 2010 m. pabaigoje – 2011 m. pradžioje savo veiklą pradėjusios grupės „Unlost“ grojamos muzikos stilių galima apibūdinti kaip alternative metalą su subtilia progressive metalo ritmikos ir harmonijos priemaiša.

„Galingas, tačiau melodingas vokalas, besipinančios, daugiabalsės melodijos, neįprastos, bet ausiai malonios dermės, ne visiškai standartinė ritmika ir sunkios gitaros sukuria išskirtinį kokybiškos roko muzikos lydinį. Dėl skirtingų grupės narių muzikinių patirčių ir kelių į „Unlost“ bendras rezultatas pasidaro dar įdomesnis, netikėtesnis ir unikalesnis“, – teigia muzikantai.

„Insomnia vera“ – tai gerų tradicijų klasikinio bei šiuolaikinio art/prog–roko muzikos sintezė, grupės repertuaras apima platų žanrų spektrą nuo melodingų, poetinių dainų iki avangardinių improvizacijų. Grupės istorija prasidėjo 2008 m. pabaigoje, kai būsimieji „insomniečiai“ sėkmingai sudalyvavo projekte Richard Wright („Pink Floyd“) atminti. Grupėje groja tiek jauni, tiek patyrę ir jau žinomi Lietuvos roko scenos muzikantai. Jau nuo pirmų savo gyvavimo metų grupė iš karto pelnė klausytojų pripažinimą, buvo išrinkta tarp 40 perspektyviausių Lietuvos grupių „Sharkeen.lt“ Naujosios muzikos žurnalo, pateko į radijo „Lietus“, „Lafesta“ eterį, dalyvavo įvairiuose konkursuose ir festivaliuose, tarp kurių labiausiai paminėtini „Tamsta Muzika 2010“, „Tėvo gitara 2011“, „Garažas“, „Opus3 terasa“, ir kt. Radijo stotis „Classic Rock FM“ pradėjo transliuoti „Insomnia vera“ kūrinį „All things must pass that does not apply to Rock'n'Roll“.

REKLAMA
REKLAMA

Vasario 3 diena (penktadienis)

Premjera! „Sounds like Feist“

Muzikos stilius: indie/ pop/ folk

Kaina: 15Lt/ su LSP 10Lt

„Sounds like Feist“ (nuotr. Organizatorių)„Sounds like Feist“ (nuotr. Organizatorių)

Toks melancholiškas džiugesys ir trapus moteriškumas verčia pajusti sentimentus ir ilgesį to, ką atrodo seniai pamiršome. Raibuliuojanti, skatinanti gerėtis, spragsinti „Feist“ muzika nemeluoja. Vienam žanrui savęs nepriskirianti dainininkė Vytautė džiaugiasi šiuo projektu, nes pasak jos, tai savotiška padėka kanadietei Feist už indėlį jos pačios kūrybai ir muzikavimui. „Feist“ dainos jautrios ir paprastos, išradingos ir murklios kaip katinas prie židinio. Ne tik šildo šiom sniegingom dienom, tačiau ir išjudina mūsų mintis pakeliauti... Rimtai ir nerimtai. Pabūti čia ir dabar. Pabūti sau ir savimi. Patikėkit, tai taip veža...

„Secret heart, why so mysterious? Why so sacred, why so serious?“

REKLAMA
REKLAMA

Feist interpretuos ir dalinsis:

Vytautė Pupšytė – balsas

Juozas Martinkėnas – gitara

Liutauras Janušaitis – klavišai

Denis Murašov – kontrabosas

Gediminas Augustaitis – būgnai

Vasario 4 diena (šeštadienis)

„Jumpin' at the Tamsta“

Muzikos stilius: swing/ jazz

Kaina: 20Lt/ su lindyhop.lt kortele 15Lt

Pirmą kartą, naujais 2012 metais, su Tamstos Klubo svečiais sveikinsis Lindyhop.lt klubas, lindyhoperiai, grupė Rhythm Junkies, bei kaip tradicija tapęs renginys vykstantis jau 6 metus, bet šį mėnesį vadinamas „Jumpin' at the Tamsta“! Lindyhoperiai džiugins šypsenom, Tamstos kolektyvas uškandžiais ir gėrimais, o gatvės džiazo ansamblis Rhythm Junkies svingo kompozicijom!

Vasario 8 diena (trečiadienis)

„Liūdni Slibinai“

Muzikos stilius: acoustic

Kaina: 25lt. Bilietai brangs.

„Liūdni Slibinai“ (nuotr. Organizatorių)„Liūdni Slibinai“ (nuotr. Organizatorių)

Į koncertą parduodami išankstiniai bilietai. Bilietus galite įsigyti muzikos klube „Tamsta“.

Bilietų kasos darbo laikas:

I–II 10:00 – 19:00

III–V 10:00 – 23:00

VI 19:00 – 23:00

Staliukų rezervuojacija: tel: 2124498, 861156496, 869836121 arba el. paštu: [email protected] Rezervacijos laikomos iki 20:00

„Grupės“ smegenys Vaidas Kublinskas teigia, jog „kaip ir upė visada kitokia, nors ir ta pati, taip ir tūlas žmogus – tuo pačiu vardu, bet vis kitoks“. Tad ir „Liūdni slibinai“ kam pažįstami iš už širdies griebiančių „Ralio“, kam iš subtilios ir teisingos (auto)ironijos, o kam nepažįstami – vienu ar kitu atveju, jie tokie patys kaip visada ir – kaip visada – kitokie.

REKLAMA
REKLAMA

„Liūdni slibinai“ – tai trys dainuojantys ir muzikuojantys aktoriai, kurie vaizdinės ir teatrinės raiškos priemonėmis bando pademonstruoti atsakymą į klausimą, kaip nuliūdinti lietuvį. „Liūdni Slibinai“ nėra eilinė Lietuvoje raudančių jaunuolių grupė – tai muzikinė „grupė“, kurios nariai dar nepažįsta natų. Kai natos bus pažintos, tobulėti nebebus kur. „Liūdni Slibinai“ jau seniai peržengė dainuojamosios poezijos žanro ribas, nukulniuodami radikalaus „pirim piririm“ žanro link. Tekstus jauniesiems aktoriams–muzikantams–šokėjams–komikams–dainininkams rašo tokie žymūs poetai kaip Henrikas Radauskas, Šarūnas Banevičius, Sigitas Parulskis, Kestutis Plankas, Juozas Erlickas ir daugybė kitų.

Muzikuojančių aktorių kolektyvas – anaiptol ne šventa trejybė, turinti šventą tikslą – savo liūdnomis dainomis ir plikomis širdimis raginti kožną lietuvį atsisakyti lengvabūdiškumo ir gyvenimo džiaugsmo. Klavišų, stygų bei visokių barškančių daiktų pagalba tyla virsta muzika, o žodis tampa kūnu: kartais filosofiškai sustagarėjusiu, kartais moteriškai lanksčiu, kartais mažo ūgio. Reikalui esant šie trys veikėjai pasitelkia pagalbon porą profesionalių muzikantų – Batmaną ir Žmogų grojantį viršininku.

REKLAMA
REKLAMA

Vasario 10 diena (penktadienis)

„Leon Somov & Jazzu“

Muzikos stilius: electronica

Kaina: pirmeji 100 bilietų po 30lt. Likusieji: po 40lt. Bilietai brangs.

„Leon Somov & Jazzu“ (nuotr. Organizatorių)„Leon Somov & Jazzu“ (nuotr. Organizatorių)

Į koncertą parduodami išankstiniai bilietai. Bilietus galite įsigyti muzikos klube „Tamsta“.

Bilietų kasos darbo laikas:

I–II 10:00 – 19:00

III–V 10:00 – 23:00

VI 19:00 – 23:00

Staliukų rezervuojacija: tel: 2124498, 861156496, 869836121 arba el. paštu: [email protected] Rezervacijos laikomos iki 20:30

Preciziškumas ir romantika – tai pirmieji žodžiai, išsprūstantys iš lūpų, išgridus Leon Somov ir Jazzu. Kad ir kaip atrodytų nesuderinama, tačiau šie prieštaravimai, kaip ir du kūrėjai bei atlikėjai, papildo vienas kitą tobulai. Jazzu spinduliuoja jaunatviška ekspresija ir emociniu maksimalizmu, kurį atsveria konkretumas ir dermė sklindanti iš perfekcionisto Leono Somovo.

REKLAMA
REKLAMA

Leon Somo ir Jazzu ne naujokai muzikos industrijoje. Dueto kūrybiniai keliai susikirto Londone, kur abu studijavo muzikos subtilybes. 2008–aisiais pasirodė ir pirmasis Leon Somov ir Jazzu mini albumas „Offline“, kurį internetu išplatino sutemos.net. Visų nuostabai albumas buvo parisiųstas daugiau negu 23 000 kartų, kas paskatino duetą išleisti modifikuotą albumo versiją „Offline Remixed“. Prie dainų interpretacijų prisidėjo tokie muzikos meistrai kaip „Few Nolder“, IJO, Monoceros, Sleepy Town Manufacture, Joel Tammik.

Po įspūdingo „GeriFilmai“ sukurto vaizdo klipo dainai „Mano (Remake)“, Leon Somov ir Jazzu buvo pastebėti ne tik MTV ekspretų, bet ir auto giganto Mercedes–Benz, kuris savo internetinėje televizijoje pasirinko dainą, kaip idelaiai reprezentuojančią Modern–Launge nuotaiką.

O visa kita jau istorija – 2009–ais išleistas debiutinis albumas „Updated“, pelnyta MTV Best Baltic Act statulėlė European Music Awards 2009 apdovanojimuose, 2010–iesiems besibaigiant pristatytas antrasis albumas „Score“, 2011 metų geriausios elektroninės muzikos grupės apdovanojimas ir šimtai koncertu prieš, tarp ir po.

REKLAMA
REKLAMA

Vasario 11 diena (šeštadienis)

Premjera. „Discotheque Live su Girmantė Vaitkutė“

Muzikos stilius: dance

Kaina: 15Lt/ su LSP 10Lt

Girmantė (nuotr. Organizatorių)Girmantė (nuotr. Organizatorių)

Projekto repertuarą sudaro devyniolika seksualaus discohouse ir ritmenbliuzo stiliaus kūrinių, specialiai aranžuotų gyvam atlikimui. Programą sudaro 2000 – 2011 metų rinktinės šokių muzikos hitai bei keletas didžėjaus Dimitri from Paris remiksuotų aštuntojo – devintojo praėjusio amžiaus dešimtmečių soul, disco stiliaus kūrinių.

Projekto Dalyviai:

Vokalas – Girmantė Vaitkutė

Klavišiniai/programavimas – Vytautas Bikus

Bosinė gitara – Domas Žostautas

Gitara – Vytas Rasimavičius („Bekešo Vilkai“)

Mušamieji – Rokas Beliukevičius („Freaks On Floor“)

Pritariamieji vokalai – 2 moteriški vokalai („Sounds in G“)

Vasario 14 diena (antradienis)

„Lemon Joy“

Muzikos stilius: electropop

Kaina: 25Lt. Bilietus platina bilietai.lt

„Lemon Joy“ (nuotr. Organizatorių)„Lemon Joy“ (nuotr. Organizatorių)

Grupė „Lemon Joy“ susikūrė 1994 metais. Po dvejų metų išleidusi debiutinį albumą „Glostyk“ grupė laimėjo „Bravo“ statulėlę už geriausią debiutą. Iš pradžių grojusi gitarinę roko muziką ilgainiui „Lemon Joy“ pasinėrė į elektroninį skambesį.

REKLAMA
REKLAMA

2000–taisiais metais „Lemon Joy“ Vilniaus „Žalgirio“ stadione koncertavo kartu su legendine britų grupe „Pet Shop Boys“. 2001 metais Igoris Kofas buvo pripažintas geriausiu vokalistu. Tais pačiais metais pasirodė „Lemon Joy“ įrašytas perdainuotų dainų albumas „REstart“.

2004–ųjų pradžioje buvo išleistas rinktinis „Lemon Joy“ dainų albumas „Electropop“. Iš viso grupė per savo dvylikos metų karjerą išleido penkis albumus ir vieną rinktinių dainų diską.

2006 metais grupė „Lemon Joy“ sėkmingai sugrįžo į lietuvišką muzikos padangę su naujomis dainomis ir albumu „1210“. Po septynerių metų pertraukos išleidę studijinį albumą „1210“ „Lemon Joy“ laimėjo apdovanojimą už sėkmingiausią sugrįžimą.

Naujausios grupės dainos „Pirmosios gėlės (Baltoj tyloj)“, „Ne apie mus (Koks pašėlęs tempas)“, „Ten kur mylėjau“ ir „Arčiau“ tapo populiarios radijo stotyse ir papildė ankstesnių grupės hitų sąrašą. Vienu ryškiausių koncertų grupei tapo metų pabaigoje įvykęs pasirodymas Vilniuje su vokiečių elektroninės muzikos romantikais „Camouflage“.

„Lemon Joy“ yra bene rečiausiai dainas įrašinėjanti lietuviška grupė. Ankstesnis grupės dainų albumas „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ buvo išleistas dar 1999 metais.

Vasario 15 diena (trečiadienis)

„ReedNoBrass“

Muzikos stilius: indie

Kaina: 10Lt

Visi grupės nariai – Imantas Slėnys (vokalas, klavišiniai), Vytas Rasimavičius (gitara), Dariush Loznikoff (b. gitara), Mantas Augustaitis (mušamieji), grodami su įvairiomis grupėmis dalyvaudami kitose kūrybinėse iniciatyvose susijungė į grupę „ReedNoBrass“ tam, kad realizuotų savo bendras kūrybines idėjas.

„ReedNoBrass“ debiutavo 2011 m. gegužės mėn., savo inicijuotu projektu Vilnius „WillNews“, kurio globėja – „Fluxus ministerija“. Projekto pagrindinė mintis – atslkeisti įdomias miesto vietas, kaip koncertines erdves.

Besitęsiantys kūrybiniai ieškojimai suformavo grupės muzikinį stilių ir skambesį, iškristalizavo pagrindines poetines temas.

Šiuo metu grupė rengia debiutinį albumą, kuris pažymės pirmuosius kolektyvo kūrybinius metus.

Vasario 17 diena (penktadienis)

Premjera. „Tribute To Erykah Badu“

Stilius: soul / r'n'b/ hiphop

Bilieto kaina: 15lt / su LSP 10lt

„Tribute To Erykah Badu“ (nuotr. Organizatorių)„Tribute To Erykah Badu“ (nuotr. Organizatorių)

Erykah Badu, dar žinoma kaip „Queen of Neo Soul“, vienija R&B, Soul bei Džiazo stilius. Ji yra pelniusi daugybę muzikos apdovanojimų, tarp jų 4 Grammy, „Favorite Soul/R&B Album 1998“ bei „Best Female R&B Artist 2001“. Penktadienio vakarą atliksime geriausius jos kūrinius, tad kviečiame apsilankyti profesionalios šiuolaikinės muzikos koncerte.

„Tribute to Erykah Badu“ atliks:

Marija Monika Žalnerauskaitė (Vocal)

Domas Aleksa (Bass)

Darius Rudis (Drums)

Tomas Dičiūnas (Keyboards)

Paulius Volkovas (El. Guitar)

Monika Cikanavičiūtė (Back vocal)

Viktorija Gūžytė (Back vocal)

Vasario 18 diena (šeštadienis)

„Rebelheart“

Muzikos stilius: rock

Kaina: 15Lt

Rebelheart. Festivalio Rebelheart. Festivalio „Galapagai/Roko naktys 2011“ antros dienos akimirkos (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

1992 02 29 diena. Ši paslaptinga ir įdomi diena subūrė 4 žmones į vieną branduolį, kurį jie pavadino Rebel Heart. Grupės sudėtis nepakito nuo pat pirmosios dienos. Jos nariai: Darius Mickus– vokalas, gitara; Dainius Urbanavičius– gitaros; Kęstutis Jurkšaitis– būgnai; Regimantas Turūta– bosinė gitara.

Daugiau kaip 700 koncertų Lietuvoje, Baltijos šalyse, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Rusijoje...

Nuo 1994 metų kiekvienais metais grupė buvo nominuojama prestižiškiausiuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose ir tris kartus buvo pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe.

9 CD, 7 video klipai, 1994 metais nufilmuoti du tikro garso koncertai LNK televizijoje. 2008– „Gyvai“– Lietuvos Ryto televizijoje.

Daugelį festivalių kurių įsimintiniausias Parama '96 kurį stebėjo daugiau kaip 50 000 žiūrovų, bei „Toys for Russian Children“ Berlyne, kurį organizavo baikeriai Hell's Angels. Kaliningrado (Konigsbergo) 750–ies metų jubiliejinis koncertas miesto aerouste 2007 metais.

Muzikantai nespjovė ir į projektus su kitais artistais, kaip Lietuvos estrados žvaigždė Stasys Povilaitis, LNK Talk Show vedėja Edita Mildažytė, grupė „Sakmp“, pasirodymas su Kauno muzikiniu teatro simfoniniu orkestru, klubiniai projektai su dj. Saga, dj. Mix'as. Bendradarbiavo su žinomais Lietuvos gitaristais– Martynu Kuliavu, Aleksandru Ten, Algiu Barniškiu „Blėka“.

Albumas „Nuogai“ kartu su Vilniaus valstybiniu kvintetu, Bize „Karmen“ interpretacija su operos dainininke Daina Bilevičiūte.

„Rebelheart“ grojo vienoje scenoje su tokiomis roko pasaulio įžymybėmis, kaip „New Model Army“, Bruce Dickinson Band (ex „Iron Maiden“) ir Marilyn Manson. 2010 birželio 10 dieną grupė atidarė Rodo Stewarto pasaulinio turo koncertą Vilniaus Vingio parke. 2011 m. lapkričio 12d. „apšildė“ Lenny Kravitz pasirodymą „Black and White America" Kauno Žalgirio arenoje.

Dėl visų pasiekimų muzikantai dėkingi tik savo neblėstančiam entuziazmui ir energijai, kurie davė impulsą sėsti į mažą autobusiuką su keliais doleriais kišenėje ir atsidurti Berlyne kur viskas ir prasidėjo, bei visiems mūsų klausytojams Lietuvoje, Baltijos šalyse, Rytų ir Vakarų Europoje, kurie su šiluma ir supratimu žiūrėjo į grupę ir jos muziką.

Vasario 22 diena (trečiadienis)

„Jurga Šeduikyte Ir Grupė“

Muzikos stilius: pop/ rock

Kaina: 20lt/ 25lt

Vasario 23 diena (ketvirtadienis)

Daiva Starinskaitė (Keymono) pristato: „Tribute To Lauryn Hill“

Stilius: soul/hiphop. Bilieto kaina: 15lt.

Tribute to Lauryn Hill:

Daiva Starinskaitė (vokalas),

Domas Aleksa (bosinė gitara),

Andrius Murencevas – Paco (gitara)

Daiva, Domas ir Paco atliks ir kitus, jau „vizitinėmis kortelėmis“tapusius Lauryn Hill kūrinius – solinius ir tuos, kurie įrašyti bendrų projektų sukitais atlikėjais metu. Tai „Superstar“, „Zion“, „Doo Wop“ ir B. Marley„No Woman No Cry“ versija ir kiti drauge su „The Fugees“ sukurti hitai– visa tai skambės kiek kitaip, nuoširdžiai ir, be abejo, akustiškai.

Vasario 24 diena (penktadienis)

„Happyendless“

Muzikos stilius: electrorock

Kaina: 20lt

„Happyendless“ (nuotr. Organizatorių)„Happyendless“ (nuotr. Organizatorių)

MTV Europos apdovanojimų nominacijos „Best Baltic Act“ (2008 m.) nugalėtoja, neretai vadinama vienu geriausių Lietuvos elektroninės muzikos eksportu, pirmoji lietuviška grupė „MTV Networks International“ atrinkta kaip viena „karščiausių“ grupių greitai besivystančiose Europos rinkose, kurios 2 pirmi vaizdo klipai išrinkti groti MTV regioniniuose kanaluose 16–oje šalių.

Tokia grupė „Happyendless“ prisimenama po svaiginančios debiutinio hito „Power Forever“ sėkmės 2007–2008 metais. Prie šios šlovės didele dalimi prisidėjo ir daug atgarsio sukėlęs „Power Forever“ vaizdo klipas, tuo metu surinkęs vieną įspūdingesnių peržiūrų skaičių tarp lietuviškų vaizdo klipų „Youtube“ erdvėje.

Grupės „Happyendless“ branduolį sudaro trys nariai Andrius Kauklys (muzika, programavimas), Marius Narbutis (muzika, klavišiniai), Saulius Prūsaitis (vokalas) bei trys muzikantai grojantys su grupe koncertuose Darius Rudys (mušamieji), Laimonas Jančas (gitara, pritariantis vokalas), Maksimas Perepelica (bosinė gitara).

„Happyendles“ susikūrė dar 1999 metais, o jos nariai įvairiais pseudonimais sėkmingai dalyvavo Lietuvos muzikiniame gyvenime. Jų dosjė ne vienas muzikinis hitas (M. Mikutavičiaus „Trys milijonai“, SEL „Guma“, projektas „Meškiukai“ ir kt.), filmų garso takeliai (AXX festivalio laimėtojas E.Vėlyvio „Zero“, I.Miškinio „Artimos šviesos“ ir kt.), remiksai užsienio ir lietuvių atlikėjams.

Grupė kuria įvairią muziką ir nesieja savęs su jokiu muzikiniu stiliumi. Nuo 2005 m. prie „Happyendles“ prisijungė vokalistas Saulius Prūsaitis.

2007 m. išleistas debiutinis „Happyendless“ singlas „Power Forever“. Daina ir vaizdo klipas susišlavė eilę įvairių Lietuvos muzikinės scenos apdovanojimų ir užėmė pirmąsias pozicijas radijo stočių topuose.

2008 m. pasirodė Lietuvoje hitais tapę singlai „Hello Come On“ ir „No Tommorow“, kuriuos lydėjo populiarumo sulaukę videoklipai.

2009 m. išleistas debiutinis albumas „Room For Mistakes“. 2009 m. rudenį pasirodė naujas singlas „Sweet Sweet Super Sweet“. Pastarajam remiksus sukūrė DJ'ų komandos „Metal On Metal“ narys Manfredas bei grupė „The Sneekers“.

Bene didžiausiu praėjusios 2009–2010 m. žiemos kūrybos „vaisiumi“ įvardijamas grupės darbas prie didelio populiarumo sulaukusio filmo „Zero2“ garso takelio. „Happyendless“ teigia, kad filmui buvo sukurta daug muzikinių idėjų, o kai kurios jų yra dar tik naujų būsimų kūrinių užuomazgos.

2010 m. gegužės mėnesį grupė gavo „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią metų kino kompozitoriaus darbą (garso takelį filmui „Zero 2“).

Šiuo metu „Happyendless“ koncertuoja Lietuvoje, užsienyje ir baiginėja naujo albumo įrašus.

Vasario 25 diena (šeštadienis)

„The Magic Time Orchestra“

Stilius: swing/ jazz

Bilieto kaina: 10lt

Magic Time Orchestra susikūrė 2003 gruodžio 20d. Tada 9–12metų vaikai sudarė jauniausią Baltijos šalyse džiazo orkestrą „Youngest Jazz Band“. Nežiūrint į tai, kad tai tebuvo pirmieji žingsniai, orkestras dalyvavo tokiuose renginiuose kaip Kaunas Jazz 2004, Vilnius Jazz Bands 2004, Kaunas Jazz 2005, Sostinės Dienos 2005, „Rainbow Jazz 2005“ Estijoje. 2006 metais orkestras pakeitė savo pavadinimą į „Junior Jazz Band“, nes nei pagal metus nei pagal grojimo lygį nebetiko „jauniausiųjų“ vardas. JJB dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose Vokietijoje (2006) ir Rusijoje (2008). Taip pat Grand Prix laimėtojai konkursuose Baby Sing, Jazz Fontanai, Jaunystė. 2008 metais „Juniorai“ atrodė pernelyg rimtai ir profesionaliai džiazo scenoje, todėl persivadino į „The Magic Time Orchestra“. Šios muzikos gerbėjams MTO yra žinomas iš įvairiausių renginių visoje Lietuvoje, džiazo festivalių Vokietijoje (2009), Švedijoje (2010). Dažniausiai MTO programą galima buvo išgirsti muzikos klube „Tamsta“, kur orkestras kiekvieną mėnesį svinguodavo

su lindyhopo šokėjais.

„The Magic Time Orchestra“:

Karolis Levarauskas (alto sax1/soprano sax)

Julius Rukšėnas (alto sax1)

Dovilė Vedeckaitė (alto sax2)

Karolis Mirinavičius (tenor sax1/soprano sax/flute)

Vida Ravoit (tenor sax2)

Gintarė Einorytė (tenor sax2/alto sax2)

Robert Markovski (baritone sax)

Tomas Vedeckas (trumpet1)

Jurgis Šimelionis (trumpet2)

Karolis Juchevičius (trumpet3)

Valdemar Markovski (trumpet4)

Mantas Vaškelis (trombone1)

Virginijus Urbelionis (trombone2)

Artūras Lažinskas (trombone3)

Tomas Lūža (trombone4)

Augustas Baronas (drums/percussion)

Ernestas Germanovič (bass)

Andrius Dvinelis (guitar)

Eglė Petrošiūtė (piano/vocal)

Augustė Žičkutė (vocal)

Kristina Jurevičiūtė (vocal)

Eugenijus Vedeckas (conductor)

Vasario 29 diena (trečiadienis)

„Humoro klubas“

Kaina: 15lt

Vasario 29 dieną Vilniuje, miestiečių, miesto svečių ir laikinai šiame mieste gyvenančių studentų iš Kauno pamėgtame muzikos klube „Tamsta“ pasirodymą surengs sunkiojo pagoniškojo humoro kolektyvas „Humoro klubas“. Vaikinai žada, kad ir šįkart įkaitų neims.

Paskutinį kartą Vilniaus publikai komediantai pasirodė gruodžio 7 dieną, ir buvo sutikti ovacijomis, ovuliacijomis ir kongratuliacijomis. Šįkart jie visi tikisi to paties, o gal net ir daugiau. Jeigu jau paskaitėte iki čia, egzistuoja 59 proc. tikimybė, kad jau pavėlavote užsirezervuoti stalelį (telefono numeris – teksto pabaigoje).

„Klausyk, o gali pats sugalvot mano citatą, čia neskambinėjęs, gi žinai, kad pora fūrų ant sienos stovi su kroviniu, ir turiu su tuo susitvarkyti,“ – klausiamai sakė transporto vadybininkas ir pusiau profesionalus komikas Mantas Katleris. Vaikinas pridūrė, kad reikalas tikrai svarbus, ir necenzūriniais žodžiais atsiprašęs numetė telefono ragelį.

Domas Raibys buvo kiek kalbesnis. „O kas čia skambina ir kodėl mane prižadino?“ – sakė jis ketvirtą valandą dienos.

Programoje ketina pasirodyti penki komikai:

Mantas Katleris (grįžęs iš stažuotės Liverpulio komedijos klubuose);

Dominykas Klajumas (po pirmo pasirodymo Kaune vos nesusimušęs su olandų turistais);

Vaidotas Šiožinis (23 metų Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto studentas);

Paulius Ambrazevičius (sėdintis ir rašantis dabar šį tekstą iš „Coffee Inn“ Šiauliuose, bet ne su Mac'u);

Domas Raibys (muzikiniais divertismentais gąsdinantis ir linksminantis „Lietuvos geležinkelių“ darbuotojus ir klientus);

Plius gali būti specialus svečias Justinas Jankevičius (jeigu iškris iš „Žvaigždžių duetų“ – jo, mes irgi nežinojom, kad jis ten dalyvauja!).

Muzikos klubas „Tamsta“

Subačiaus g. 11a, Vilnius

www.tamstaclub.lt

Klubo Darbo laikas:

Trečiadienis 19.00 – 00.00

Ketvirtadienis 19.00 – 00.00

Penktadienis 19.00 – 03.00

Šeštadienis 19.00 – 02.00

Staliukų rezervacija:

IV 10.00 – 19.00val Tel.: (85)2124498, 861156496 arba emailu: [email protected]

IIIVI nuo 17val. Tel.: 869836121

Staliukų rezervacija laikoma:

trečiadienį, ketvirtadienį iki 20.00val

penktadienį, šeštadienį iki 20:30val

Koncertų pradžia:

IIIIV  21.00val.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų