Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gyvos muzikos klubas „Tamsta“ jau ne vienerius metus mėgstamas vilniečių už puikios lietuviškos muzikos koncertus, draugišką atmosferą ir visuomet gerą nuotaiką. Už šiuos dalykus klubas įvertintas ir viešai – 2011-aisiais „Tamsta“ tapo ne tik svetingiausiu, bet ir saugiausiu naktiniu baru.

REKLAMA

Prasidėjus naujiems metams Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiasis policijos komisariatas paskelbė konkurso „Saugiausias naktinis baras – 2011“ nugalėtojus. Dėl saugiausiųjų titulo varžėsi 3-ojo policijos komisariato teritorijoje esančios įstaigos.

Visus metus rinkta informacija ir kruopšti analizė lėmė, kad geriausiai saugią aplinką pramogoms užtikrino klubas „Tamsta“. Praėjusią savaitę klubo direktorė Ona Rimeikienė iš Vilniaus 3-ojo policijos komisariato viršininko Ramūno Šilobrito rankų gavo laimėjimą įprasminančią atminimo statulėlę.

REKLAMA
REKLAMA

R. Šilobritas pabrėžė, kad „Tamsta“ pelnytai džiaugiasi saugiausio klubo vardu dėl to, kad šios pasilinksminimo vietos prieigose įvykdyta mažiausiai nusikalstamų veikų ir teisės pažeidimų, o klubo administracija pasižymi išskirtiniu požiūriu į lankytojų aptarnavimą ir saugias pramogas. „Mums malonu, kad galime svečiams leisti mėgautis ne tik itin kokybiška ir gera muzika, bet ir jaustis saugiai. Visuomet didžiavomės savo lankytojais, jų sąmoningumu ir draugiškumu, tad nenuostabu, kad „Tamstoje“ konfliktai sprendžiami tik taikiai, o atėję maloniai leisti laiką žmonės pamiršta piktumą ir prastą nuotaiką. Tarpusavio supratimas ir pagarba – sėkmingo ir saugaus klubo garantas“, – šypsojosi O.Rimeikienė.

Konkursu „Saugiausias naktinis baras“ siekiama raginti naktinių barų vadovus kurti saugią pramogų aplinką, mažinti muštynių ir vagysčių skaičių bei leisti vilniečiams jaustis saugiau.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjusį lapkritį „Tamsta“ savąją apdovanojimų lentyną pasipuošė ir kitu prizu – jau ketvirtąja „Svetingiausio Vilniaus muzikinio klubo“ lelija. Šis vardas klubui buvo skirtas ketvirtus metus iš eilės.

„Džiaugiamės, kad mūsų nuoširdus ir mylimas darbas žmonių nepaliko abejingų. Šis įvertinimas yra ne tik „Tamstos“, bet visos klubo šeimos – visų darbuotojų, puikių čia pasirodančių muzikantų ir ištikimų bei draugiškų lankytojų nuopelnas. Kasmet stengiamės neužmigti ant laurų, pasiūlyti geriausią muziką ir aptarnavimą, su kiekvienu svečiu elgtis kaip su draugu“, – tada sakė klubo vadovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų