Klausimėlis: ar pati N. Bunkė žiūrėtų savo vedamą laidą „Radži ieško žmonos“?

Lietuviškos pop scenos pažiba Natalija Bunkė drąsiai gali būti pavadinta barbe devyndarbe.

Moteris ne tik augina sūnų, bet ir daug koncertuoja tiek viena, tiek su neseniai suburtu garsių merginų „Pop Ladies“ kolektyvu. Užimta moteris rado laiko ir televizijai – naujajame LNK sezone N. Bunkė su aktoriumi Mariumi Jampolskiu ieškos Radžiui žmonos. „Laida bus iš dviejų dalių: realybės šou ir koncerto, kuris vyks tiesioginiame eteryje“, – pasakojo N. Bunkė.

Pasiteiravus, ar pati atlikėja žiūrėtų tokio pobūdžio laidą, ji kurį laiką susimąstė ir atsakė: „Viskas priklauso nuo laidos pateikimo. Aš labai tikiuosi, kad mums pavyks perteikti viską taip, kad žiūrovui bus įdomu stebėti šią laidą.“ Paklausus, ką Natalija darys, kad žiūrovams būtų įdomu, atsakymo nesulaukėme: „Kol dar neprasidėjo filmavimai negaliu pasakyti, atskleisčiau labai daug dalykų, kurių sakyti neturiu teisės.“

Šiuo metu Natalija Bunkė kratosi ne tik banalios pop atlikėjos įvaizdžio, bet ir visuomet dainuoja gyvai, jos pasirodymus lydi puiki choreografija, įdomus sceniniai kostiumai. Galėtume teigti, kad moteris sąmoningai kratosi senosios „rožinių pūkučių“ atlikėjos įvaizdžio ir pretenduoja į bene ryškiausios pop scenos muzikos atlikėjos titulą.

REKLAMA

Ar nebaisu Natalijai, kad sutikus vesti tokią laidą, žmonės sakys, jog ji nusipigino? Sutiko vesti laidą, kurios pavadinimas skamba išties provokuojančiai, o pats dainininkas Radži apipintas skandalais? „Aš manau, kad žurnalistai yra susidarę tam tikrą nuomonę apie Radži. Aš neabejoju, kad jei mes padarytume apklausą, didžiulis procentas jums paprieštarautų“, – kiek pagalvojusi atsakė N. Bunkė.


Rašyti komentarą...
N
Nusibodo
2012-07-12 15:31:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokių vedėjų pilni turgūs, bet jei Bunkus apmoka....;-)
Atsakyti
0

m
musyte
2012-07-12 16:50:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Primityvi , bet LT tokios tik ir tinka, deja...
Atsakyti
0

x
xxx
2012-07-12 18:03:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Banalu ir neidomu.Nusibodo jau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų