Klaida ar pergalė? Nėščia Kim Kardashian neatsisako nei aukštakulnių, nei seksualių drabužių

Nors ir laukiasi, Kim Kardashian nieku gyvu gerbėjams neleis pamiršti apie save. Būdama nėščia realybės šou žvaigždė vis tiek renkasi itin atvirus ir kūną aptempiančius drabužius.

28

Kol dauguma nėštukių stengiasi prislėpti pilvukus, Kim, atvirkščiai – išryškina. Nevengia žvaigždė ir atidengti gerokai padidėjusios krūtinės bei paprastam pasivaikščiojimui apsiauti taip mėgstamų aukštakulnių.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Nėščia Kim Kardashian neatsisako nei aukštakulnių, nei seksualių drabužių

Mados kritikai ir gerbėjai nuolatos aptarinėja populiariosios televizijos žvaigždės įvaizdį, Kim laikoma stiliaus ir grožio ikona. Kalbant apie nėštumo laikotarpį... na, ne paslaptis, kad Kanye Westo žmona šiek tiek persistengia.

Šįkart paparaciai ją užfiksavo einančią iš medicininės klinikos. Kim pasipuošė krūtinę vos dengiančia ir pilvuką išryškinančia nude  suknele, apsiaustu ir, žinoma, neatsisakė aukštesnių kulniukų.

Kad ir kiek medikai aiškintų, kad avėti aukštakulnius nėštumo laikotarpiu pavojinga, Kim jų niekada neatsisakys. Kita vertus, iš vienos vietos į kitą ją nuolat pristato vairuotojas, vadinasi bent atstumų didelių kulniuoti jai netenka.

 


Rašyti komentarą...
M
Marta
2015-09-29 13:04:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražiausias moters kūnas - nėštukė! Nėra čia ko slėpti, juk vaikas yra dovana :)
Atsakyti
-10

L
Laura
2015-09-29 16:31:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pradėkim nuo to, kad jos drabužiai, toli gražu, ne seksualūs ;) vinintelis pas ją gražus "daiktas" - galva. Tik kad, tikriausiai, ne kaži kiek ten "košės" :P
Atsakyti
0

s
siurpius
2015-09-29 16:11:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam iš savęs juoktis .Baisiukė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų