Kim Kardashian pliekiama dėl fotošopo: asmenukėje – apmaudi klaida

Garsioji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian ir vėl plakama dėl fotošopo naudojimo savo nuotraukose. Trečiadienio vakarą pasidalinta asmenukė prieš veidrodį sulaukė milžiniško internautų dėmesio.

25

Naujausioje fotografijoje, kurią socialiniuose tinkluose paviešino 34-erių K. Kardashian, žvaigždė pozuoja vilkėdama tik „Calvin Klein“ apatinį trikotažą. Tiesa, šįkart seksualumu spinduliuojanti garsenybė susilaukė daugiau kritikos nei pagyrų.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian pliekiama dėl fotošopo: asmenukėje – apmaudi klaida

Internautai Kim kadre įžvelgė galimą nuotraukos korekciją. Daugelis komentatorių teigia, kad fotošopą naudojusi žvaigždė paliko akivaizdžią klaidą – norėdama suliekninti savo koją garsenybė iškraipė už jos figūros esančią durų liniją.

„Laukei kol pakoreguosi nuotrauką, kad tik tada ją įkeltum?“ – rėžė vienas internautas.

„Mergaitės visur mano nerealistiškus moterų kūnus. Tai fotošopas! Aš nekeliu neapykantos, tiesiog sakau, kad tai fotošopas. Tau tikrai reikėtų nustoti jį naudojus...“ – antrino kitas.

„Ar durys susibangavo šalia jos kojos? Plika akimi galima pamatyti iškraipytą liniją. Fotošopo nesėkmė. Tai negali būti tikra. Atleiskite“, - brūkštelėjo dar vienas komentatorius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų