Kim Kardashian dukra – mažoji stiliaus diktatorė

Garsioji Kardashianų klano šeimynėlė tikri mados tendencijų diktatoriai: Kanye West pristatė jau ne vieną savo kolekciją, Kim Kardashian stiliaus pojūtis yra aptarinėjamas dažniau nei bet kurio dizainerio, o jos seserys bei mama viena po kitos puošia mados leidinius ir kuria vis naujas makiažo ir drabužių linijas.

34

Tačiau nuo garsiosios šeimynėlės neatsilieka ir Kim bei Kanye dukrelė North West. Mažosios stilius buvo aptarinėjamas jai dar nepradėjus vaikščioti, o jai augant tampa vis didesniu apkalbų objektu.

Nors kol kas daugiausiai liaupsių už tai prisiima ne pati North, o jos mama ir asmeninis stilistas, Kim sako, jog didžioji dalis North drabužių yra siuvami specialiai jai, o dukrytė pati išsirenka medžiagas audinių parduotuvėje.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian dukra – mažoji stiliaus diktatorė

Tiesa, kaip visada, K. Kardashian dėl savo dukters išvaizdos sulaukia ne tik pagyrimų, bet ir kritikos. Žurnalistai, stilistai ir tiesiog paprasti žmonės nesusilaiko nepakomentavę, jog North West yra rengiama ne pagal savo amžių, o ką jau kalbėti apie ryškiai padažytas mergaites lūpas.

REKLAMA

Rokeriškos odinės striukės, spygliais puošti aulinukai, blizgančios suknelės, brangūs kailiniai ir papuošalai – taip aprengtą trimetę mergaitę galima išvysti bevaikštinėjančią Niujorko ar Los Andželo gatvėmis, kur dažniausiai būna Kardashian-West šeima.

Ar trejų metų vaikui tinkama taip atrodyti, spręskite patys. Aišku tik viena – Kim ir Kanye į pašalinių nuomonę tikrai nereaguoja ir artimiausiu metu nesiruošia keisti ne tik savo, bet ir dukros įvaizdžio.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų