Kim Kardashian apkaltinta sukčiavimu: užpuolimo net nebūta?

Kim Kardashian antradienį iškėlė bylą portalui Mediatakeout.com, kuri pareiškė įtarimus, jog realybės televizijos žvaigždė suklastojo savo apiplėšimą Paryžiuje, kad apgaule išpeštų milijonus iš draudikų.

26

Niujorke iškeltame ieškinyje 35 metų žvaigždė sako: „Tapusi siaubingo ir traumuojančio ginkluoto apiplėšimo Prancūzijoje auka, Kim Kardashian grįžo į Jungtines Valstijas, bet ir vėl buvo terorizuojama, šį kartą – internetinio bulvarinio paskalų leidinio, kuris 2016 metų spalio pradžioje publikavo virtinę straipsnių, vadindamas ją melage ir vagile.“

Straipsniuose „visiškai be jokio faktinio pamato buvo teigiama, jog Kardashian suklastojo apiplėšimą, melavo apie smurtinį užpuolimą, o tada pateikė apgaulingą pareiškimą savo draudimo kompanijai, kad išviliotų ... milijonus dolerių“, sakoma ieškinyje.

„Piktavališkas šių straipsnių, kuriuose rimto nusikaltimo auka pati vaizduojama nusikaltėle, publikavimas yra šmeižikiškas savaime“, – priduriama jame.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po ginkluoto apiplėšimo Kim Kardashian neteko milžiniškos sumos

JAV realybės televizijos žvaigždė, multimilijonierė, į Paryžių buvo nuvykusi dalyvauti mados savaitėje ir spalio 3 dieną buvo apiplėšta penkių policininkais apsimetusių vyrų.

K.Kardashian buvo surišta ir užrakinta vonioje, o plėšikai išsinešė maždaug 4 mln. eurų vertės žiedą ir papuošalų dėžutę su 5 mln. eurų vertės papuošalais.

Per apiplėšimą apartamentuose prabangiame Magdalietės rajone, netoli pagrindinių Prancūzijos sostinės parduotuvių, K.Kardashian taip pat neteko dviejų mobiliųjų telefonų.

Repo superžvaigždės Kanye Westo žmona ir dviejų vaikų motina, policijos apklausta dėl apiplėšimo, kuris, pasak jos atstovės, ją „smarkiai sukrėtė“, išskrido namo į JAV.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išsityčiojo iš Kim Kardashian apiplėšimo: sukūrė Helovino kostiumą

K.Kardashian pavardė naujienų apie įžymybes antraštėse nuolat mirga jau daugiau kaip dešimtmetis. Ji išgarsėjo pirmiausia nutekintu sekso vaizdo įrašu ir televizijos šou „Keeping Up With The Kardashians“.

Prancūzijoje pradėtas tyrimas dėl Kim Kardashian apiplėšimo

Prancūzų prokurorai oficialiai pradėjo tyrimą dėl K. Kardashian apiplėšimo Paryžiuje, kai iš šios JAV realybės televizijos šou žvaigždės buvo pagrobta milijonų eurų vertės papuošalų, trečiadienį sakė šaltinis teismų sistemoje.

REKLAMA

Tyrimas vykdomas dėl „ginkluotos gaujos vagystės, nusikalstamo sąmokslo ir laisvės suvaržymo“, sakė šaltinis.

Kitas šaltinis sakė, kad šiuo metu yra tiriami DNR pėdsakai, aptikti prabangiuose apartamentuose, kuriuose buvo apsistojusi K.Kardashian ir jos palyda.

Policija sakė, kad penki ginkluoti vyrai spalio 3-iosios naktį įsiveržė į rezidenciją, surišo K.Kardashian ir pavogė papuošalų už maždaug 9 mln. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų