Keistuolės: 4 moterys įsimylėjo negyvus objektus

Kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų, kai kurie psichologinių sutrikimų turintys žmonės savo besąlygišką meilę dovanoja ne žmonėms, bet negyviems objektams, kaip antai Eifelio bokštui Paryžiuje ar Laivės Statulai Niujorke. Susipažinkite su 4 moterų neįprastomis meilės istorijomis.

1. Amanda Whittaker

27-erių metų Amanda Whittaker tvirtina beprotiškai įsimylėjusi Niujorko paminklą – Laisvės statulą ir netgi vadina ją mažybiniu vardu „Libby“.

Ikoniškoji amerikiečių Laisvės statula („Scanpix“ nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Ikoniškoji amerikiečių Laisvės statula („Scanpix“ nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)

Moteris, anksčiau „turėjusi romaną“ su būgnų komplektu, apie savo naują susižavėjimo objektą kalba taip: „Tai mano meilė per atstumą, aš tiesiog apstulbusi, kokia ji nuostabi“. Amanda prisipažino, kad iš pirmo žvilgsnio įsimylėjo statulą, kai pirmą kartą pamatė jos nuotrauką internete. Nuo to laiko, ji lankėsi Niujorke prie statulos 4 kartus.

2. Reighner Deleighnie

Nors 40-metės Reighner meilės objektas ir mažesnis už Amandos, bet jis vis tiek negyvas. Iš Londono kilusi Reighner įsimylėjo apie 90cm ūgio Graikų Grožio Dievo Adonio statulą, kurią jau įsigijo už 620 JAV dolerių ir pasistatė namuose.

REKLAMA

Reighner įsimylėjo apie 90cm ūgio Graikų Grožio Dievo Adonio statulą (nuotr. Balsas.lt)Reighner įsimylėjo apie 90cm ūgio Graikų Grožio Dievo Adonio statulą (nuotr. Balsas.lt)

Marmurinė statula, kuri šyla nuo prisilietimų, jau 6 mėnesius puikuojasi moters kambaryje ir, pasak jos, jiedu yra neišskiriami. Savo statulą ji pavadino Hansu. Šiuo metu Reighner praleidžia ištisas valandas skaitydama knygas Hansui, bučiuodama ir glamonėdama jį. Moteris sako niekada netekėsianti už Hanso, nes dar nėra įsitikinusi ar galės jam būti ištikima.

3. Erika La Tour Eiffel

37 metų Erika, buvusi karininkė, neslepia savo karštų jausmų Eifelio bokštui, ir tikina su juo susituokusi bei pasikeitusi pavardę į La Tour Eiffel. Ceremonijos metu, kurioje dalyvavo tik keli Erikos draugai, moteris Eifelio bokšto akivaizdoje prisiekė mylėti, gerbti ir paklusti jam visą savo likusį gyvenimą.

Eifelio bokštas (nuotr. Gamintojo)Eifelio bokštas (nuotr. Gamintojo)

Šią santuoką Erika laiko visiškai normaliu ir savaime suprantamu dalyku. Ji sako: „Aš nesuprantu, kaip tie žmonės, padovanoję pasauliui šį nepaprastą objektą, gali jo nemylėti.“ Tai ne pirmoji Erikos meilė - anksčiau ji savo jausmais dalinosi su tvoros dalimi, kurią vis dar laiko savo miegamajame.


Rašyti komentarą...
E
Emma
2012-04-13 16:11:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negalima šitaip tyčiotis iš žmonių psichologinių sutrikimų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų