Katie Price pasitraukė iš šių metų Londono maratono – gerbėjams ji pasiteisino tuo, jog gydytojai jai patarė nebėgioti.

Nepaisydama skausmingo kelio sužalojimo, 31 metų modelis 46,67 km maratonui pradėjo treniruotis prieš dvi savaites.

Žinutėje, kurią ji paskelbė savo asmeniniame interneto puslapyje, moteris neatskleidė tikslios apsisprendimo priežasties, taip pakurstydama kalbas apie galimą nėštumą.

Realybės šou žvaigždė ir naujasis jos sutuoktinis Alex Reid neslepia noro turėti vaikų. Praėjusią savaitę „Celebrity Big Brother“ nugalėtojas rytinės laidos vedėjui Phillip Schofield į klausimą  ar jo žmona laukiasi atsakė: „Gal taip, o gal ir ne...“. Žiūrovams belieka tik spėlioti.

Atvykę i Londono Getwick oro uosta sutuoktiniai taip pat nieko neišdavė.

Trijų vaikų mama Katie savo pranešime rašė: „Man labai gaila, kad turiu atsisakyti dalyvavimo Londono „Virgin“ maratone. Treniruotės man sekėsi tikrai puikiai ir nekantriai laukiau bėgimo, kad galėčiau uždirbti kuo įmanoma daugiau lėšų „Vision“ labdaros organizacijai. Tačiau gydytojai man patarė, jog šiais metais neturėčiau dalyvauti varžybose. Džiugu bent tai, kad aš tebuvau komandos dalis, kuri vis tiek bėgs maratone, taigi galite juos palaikyti. Visiems linkiu didžiausios sėkmės. Žinau, kaip tai sunku, todėl žaviuosi kiekvienu dalyviu. Tikiuosi, pasimatysime 2011 metais.“

Katie, įkvėpta savo neįgalaus sūnaus, praėjusiais metais maratone dalyvavo su savo tuometiniu sutuoktiniu Peter Andre – maratoną ji nubėgo per 7 valandas ir 11 minučių. Vėliau moteris atskleidė, kad vos kelios dienos prieš bėgimą ji buvo patyrusi persileidimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų