Su mėlyne paakyje ir kraujosrūvomis krepšininkas Šarūnas Jasikevičius klausiamu žvilgsniu žiūri į tolį. Už ką ir kas primušė Šarą? Kauno „Žalgirio“ sirgaliai, kad kaunietis pasirinko sostinės krepšinio klubą?

Ne. Š.Jasikevičius tiesiog tapo mados žurnalo veidu – jis papuošė žurnalo „Stilius“ pasirodysiančio vyrams skirto žurnalo viršelį.

Dažniausiai su sportine apranga matomas krepšininkas žurnalo fotosesijoje virto tikru anglų džentelmenu. Puošni peteliškė, prabangus kostiumas, sniego baltumo marškiniai.

Šaras, pažvelgęs į veidrodį ir pamatęs sukurtą vaizdą net aiktelėjo. „Už ką man taip?“ – šyptelėjęs klausė. Tačiau netrukus įsijautė į stilingo mušeikos vaidmenį ir lyg tikras aktorius keitė mimikas.

„Kartais visai nieko atlikti ir kitokį vaidmenį“, – paklaustas, kaip jaučiasi pozuodamas, sakė Š. Jasikevičius.

Tai ne pirmas kartas kai krepšininkui tenka būti modeliu. Iki kelnaičių nusirengęs besišypsantis Šarūnas demonstravo Izraelio bendrovės „Delta“ apatinį trikotažą, vėliau – Izraelio bendrovės „ML Men“ drabužius. Lietuvoje jis reklamavo „PZU Lietuva“ draudimo paslaugas.

Krepšininkas pasakojo, jog jis labai domisi mada. „Mano drabužinės turinys priklauso nuo to, kur gyvenu. Pastaruosius 10 metų gyvenau šiltuose kraštuose, tad ir rūbų mažiau reikėjo. Bet apskritai drabužių turiu daugiau, nei man jų prireikia. Reikėtų rečiau apsipirkinėti", – sakė Šarūnas.


Rašyti komentarą...
S
Sharutis
2010-12-06 19:46:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
O galvojau jau gavo, apramino rėksnį kažkas..
Atsakyti
0

z
zk4ever69
2010-12-06 23:02:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
VISI KAUNO ZHALGIRIO FANAJ !!!!1 tajp tam isdavikuj ir rejke
Atsakyti
0

2010-12-07 07:40:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų