Karštas penketukas: seksualiausi dainininkės Kylie Minogue vaizdo klipai

Iki Kylie Minogue koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje lieka visai nedaug – seksualiausią metų muzikos šou australų dainininkė lietuviams parodys jau kitą penktadienį, spalio 31-ąją. Artėjant šiam karštam koncertui, siūlome prisiminti penkias akimirkas, kai Kylie vaizdo klipai atmosferą įkaitino iki raudonumo.

„Tai – seksualiausias jos koncertų turas“, - vienbalsiai sutaria Kylie gastrolių „Kiss Me Once“ pasirodymus matę gerbėjai. Tai neturi stebinti. Kylie Minogue jau daug metų nevengia koncertuose ir vaizdo klipuose įsijausti į gundytojos ir fatališkos moters vaidmenį. Štai penki jos klipai, kuriuos daugeliui vyrų tikrai norisi žiūrėti ne vieną kartą.

„Spinning Around“

2000-aisiais Kylie populiarumas buvo priblėsęs – du eksperimentiniai albumai iš eilės praretino dainininkės gerbėjų gretas. Išsigelbėjimu tapo „Spinning Around“ - su šia daina Kylie po dešimtmečio pertraukos sugrįžo į pirmąją vietą Didžiosios Britanijos topuose. Prie tokios sėkmės neabejotinai prisidėjo vaizdo klipas. Aukso spalvos šortukais pasipuošusi Kylie sukėlė tikrą isteriją – britų spaudoje pasigirdo raginimų jos užpakaliuką įtraukti į nacionalinių vertybių sąrašus, pasklido ir gandai, kad šią kūno dalį Kylie apdraudė 5 milijonų JAV dolerių suma. „Jei į mūsų planetą dabar nusileistų ateivis iš kosmoso, jis pamanytų, kad Kylie užpakalis yra pasaulio lyderis“, - pakomentavo britų TV laidų vedėjas Johnny Vaughanas. Pati Kylie prisipažino, kad kiek kuklinosi filmuotis – kai buvo išjungiamos kameros, visada užsimesdavo chalatą. Tačiau rezultatas buvo vertas pastangų, o šortukai, įamžinti knygose ir pademonstruoti Kylie karjerai skirtoje parodoje, šiuo metu yra eksponuojami Melburno menų centro muziejuje Australijoje. Beje, klipo filmavimui ir fotosesijai jie buvo nupirkti padėvėtų rūbų turguje – už vos 50 pensų (maždaug 2 litus).

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų