Kardashian pasiryžo pokyčiams: seniai tokios nematėte

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian visai neseniai savo gerbėjus nustebino išvaizdos pokyčiais. Moteris pastaruoju metu būdavo su tamsiai rudos spalvos plaukais, tačiau dabar kardinaliai juos pakeitė.

11

Išvaizdos pokyčiais ji pasidalijo socialiniame tinkle.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian pasiryžo pokyčiams: seniai tokios nematėte

Moteris savo ilgus plaukus nudažė raudona spalva. K. Kardashian gerbėjai negailėjo jai gražių žodžių bei pagyrų.

Tiesa, moteris socialiniuose tinkluose turi armiją sekėju. Rodos, būti populiariai nėra itin lengva.

Kim pripažino, kad sunkiau, nei tai, kad yra žinoma, o tai, jog nuolatos yra be galo užsiėmusi. „Sunkiausia palaikyti ryšį su draugais. Turiu geriausias drauges, apie kokias kada nors tik galėjau pasvajoti – tai merginos, su kuriomis užaugau. Tačiau norėdama tuo santykius išlaikyti, turiu nemažai dirbti. Nesu tas žmogus, kuris skųstusi, jog neturi privatumo“, – atviravo K. Kardashian.

Tai, kad Kim yra itin užsiėmusi, įrodo ir tai, jog neseniai žinoma moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka, kurioje jai daromas masažas. „Esu be galo užsiėmusi, o petį itin skauda nuo treniruočių, tačiau kadangi niekuomet neturiu laiko masažui, man jį daro žmogus bevažiuojant mašina į vieną renginį“, – atviravo ji.

Primename, kad dar visai neseniai K. Kardashian pripažino, kad ir vėl ketina sulieknėti, mat per pastaruosius metus jos apimtys gerokai padidėjo ir ji priaugo beveik 10 kilogramų. Dėl tokios svorio kaitos, Kim kaltina savo mitybą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų