Kaip Angelina Jolie atrodo šiandien? Išgyventi jai padeda vaikai

Visas pasaulis su nekantrumu laukia naujienų iš garsiosios aktorės Angelinos Jolie, kuri iki šiol buvo vertinama, kaip viena gražiausių planetos moterų. Deja, jau daugiau nei pusmetį žiniasklaidoje mirga pranešimai apie pašlijusią garsenybės sveikatą. Sunerimta ne tik dėl jos šeimos moteris persekiojančių mirtinų ligų, bet ir dėl neįtikėtino liesumo.

Moters šeimoje yra paplitęs krūties vėžys, tad nenorėdama rizikuoti savo gyvybe ir, kad jos vaikai prarastų mamą, Angelina ryžosi abiejų krūtų mastektomijai bei gimdos kaklelio šalinimo operacijai. Visgi po prieš kelis metus darytų procedūrų jos sveikata vis blogėjo, o padariniai ėmė atsispindėti jos kūne.

 

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sūnus Knoxas - Angelinos Jolie padėdėjas

Ketvirtadienį talentingoji garsenybė viešumoje pastebėta besidžiaugianti šeimyniškomis akimirkomis. Su sūnumi Knoxu ji apsipirkinėjo viename Los Andželo prekybos centrų.. rašoma dailymail.co.uk. Užsienio žiniasklaida Brado ir Angelinos sūnų vadina mažuoju pagalbininku.

Dėl šiurpinančio liesumo aptarinėjama moteris vizitui parduotuvėje išrinko gerokai per didelį nertinį, kūno neaptempiančią palaidinę bei odines kelnes. Drabužiai paslaptingai uždengė moters sveikatos būklę. Žinoma tik tiek, kad gyti veikliai moteriai padeda buvimas su atžalomis.

REKLAMA

Naujienų portalui „ABC News“ A. Jolie kartą atviravo, kad nors ji galėtų visą gyvenimą paskirti aktorystei, dabar jos gyvenime svarbiausią vietą užima vaikai. „Noriu visą dėmesį ir rūpestį skirti savo vaikams, jais rūpintis ir apsaugoti, nes žinau, kad kažkada jie paliks namus“, - pasakojo Angelina.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų