„Kadagio“ staigmenos: Ovidijus Vyšniauskas, Vitalijaus Cololo duetas su dukra ir haskių šou

Šį sekmadienį Kauno sporto halėje – žvaigždžių antplūdis. TV3 tautinių šokių kovos „Kadagys“ sutrauks daugybę įžymybių. Naujausios laidos tema – liaudies šokis pagal šiuolaikinę muziką. Projekto choreografams pasiruošimo savaitė ypač sunki – visi kuria naujas ansamblių pasirodymų choreografijas. Dalyviai stebins ir pasirinktais kūriniais, ir savo pasirodymų idėjomis.

Trečiąją projekto laidą pradės muzikinės scenos grando Ovidijaus Vyšniausko „Kur bėga Šešupė“.

Agnieška Olševska su „Perlos“ kolektyvu ruošia kalniečių šokį. „Šokėjus į sceną įveš šunų kinkinys. „Į praėjusios laidos repeticiją su gražuoliais haskiais atvykęs šeimininkas tikrino, ar jo augintiniai nebijo prožektorių šviesos ir garsios muzikos. Meilūs keturkojai elgėsi gražiai ir jiems netgi labai patiko būti tarp tokios gausybės šokėjų, taigi pasirodymas su šunimis tikrai įvyks“, – pasakoja „Kadagio“ vykdančioji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

Martynas Kavaliauskas savaip interpretuos grupės „Inculto“ dainos „Suk suk ratelį“ versiją. Jo kolektyvo „Avevita“ šokio siužetas pasakos apie tai, kaip užsieniečiai vilioja lietuvaites ir, kaip jiems tai sekasi, arba kaip tik – nesiseka, daryti.

REKLAMA

Vitalijui Cololo ir „Vilniaus Pynimėliui“ padėti iš Druskininkų atvyksta jo dukra Evita. Tėtis ir dukra kartu uždainuos „Mūsų dienos kaip šventė“. Ar Vitalijus bus geras scenos partneris savo dukrai?

Deividas Norvilas-Deivis ir Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis pasirinko Aistės Smilgevičiūtės ir Roko Radzevičiaus dainą. „Įdomu tai, kad šis duetas – Vilniaus universiteto absolventai. Jie mielai sutiko prisijungti prie ansamblio pasirodymo“, – pasakoja ansamblio vadovė Alina Anglickienė, praėjusioje laidoje sužibėjusi, kaip Jadvyga.

Tuo tarpu Kauno technologijos universiteto „Nemunas“ kolektyvas turės pasirodyti be savo generolo – tą vakarą teatro scenoje vaidinsiančio Liudo Mikalausko. Dainininką pavaduos grupė „Thundertale“. Specialiai šiai laidai jie aranžavo lietuvių liaudies dainą „Bernužėli, nesvoliok“.

Savo vaidmens šokyje kol kas, rodos, neatrandantis Vytautas Šiškauskas su Vilniaus Gedimino technikos universiteto kolektyvu „Vingis“ šį kartą šoks pagal ukrainiečių grupės „ElectroMush“ kūrinį. „Neįtikėtina, bet žiūrovai išgirs, kaip ukrainiečiai puikiai dainuoja lietuviškai“, – intriguoja „Vingio“ choreografė Rimutė Zaleckaitė. O kokį kozirį parodys generolas?


Rašyti komentarą...
P
Pynimėlis kur?
2016-03-04 21:20:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laba vakara, kodėl vis pamirštat aprašyti vieną kolektyvą?? Kaip tai reiktu suprasti? Jus taip norit juos išmesti?
Atsakyti
0

P
Pamiršot
2016-03-04 21:32:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pynimėlis projekte taip pat dalyvauja, tik labai gaila, kad vis pamirštate tikrai dėmesio vertą kolektyvą...
Atsakyti
0

J
Jolanta
2016-03-04 21:58:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu apie juos nerašo, reiškia viskas senai suplanuota kas laimės, bet mes sumaišysime visus planus.Vaikai jaučia, kas tikra,o kas melas.Istorijos nesuklastosi.Šaunuoliai vaikučiai ir jų vadovai,jūs turit savo stilių, mes jus palaikom.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų