K. Perry prieš filmo „Smurfai 2“ premjerą papildė garderobą mėlynomis suknelėmis

Populiarioji dainininkė Katy Perry maždaug prieš dvejus metus pirmąsyk išmėgino kino garsintojos darbą – paskolino savo balsą animacinio filmuko „Smurfai“ herojei Smurfetei. Jau šią vasarą kino teatrus pasieks ilgai lauktas, netikėtumų ir smagių nuotykių kupinas filmukas „Smurfai 2“ (angl. „The Smurfs 2“), tad žavioji dainininkė jau papildė garderobą mėlynomis suknelėmis ir ėmėsi dalyvauti visai šeimai skirtos juostos reklaminėje kampanijoje.

Viso pasaulio vaikai ir suaugusieji žino, kad belgų menininko Peyo sukurti personažai Smurfai pasižymi ne tik linksmomis istorijomis, bet ir išskirtine mėlyna odos spalva. Tad nenuostabu, kad Smurfetę įgarsinusi K.Perry smurfiškiems renginiams renkasi būtent šios spalvos sukneles. Pastarąjį kartą ji žavėjo minias skoninga elegancija pasipuošusi melsvomis suknelėmis kurortiniame Kankuno mieste, Meksikoje.

Kerinčią peršviečiamų mėlynų nėrinių suknelę 28-erių dainininkė vilkėjo pozuodama fotografams Kankuno „Ritz Carlton“ viešbutyje, kur vyko vienas iš „Sony“ vasaros renginių. Paaiškėjo, kad puikiai prie „Smurfų“ temos derančią mėlyną suknelę K.Perry įsigijo iš dizainerės Monique Lhuillier šių metų pavasario-vasaros kolekcijos. Beje, ši mados kūrėja yra rengusi ir Michelle Obamą.

REKLAMA

Vakarėliui Kankuno paplūdimyje K.Perry pasirinko ne tokią santūrią, kiek blizgią suknelę su mėlynu atspalviu. Krūtinę išryškinančią suknelę be petnešėlių atlikėja išsirinko iš artėjančio rudens „Zimmerman“ kolekcijos.

Filmuke „Smurfai 2“ žiūrovai išvys naujausius smurfų nuotykius. Šįsyk mėgindami išvaduoti Smurfetę iš piktojo burtininko Gargamelio pinklių jie keliaus iki pat romantiškojo Paryžiaus. Čia jų lauks ne tik Gargamelis, bet ir padykėliai blogiukai – netikri smurfai Hakusas ir Veksi. Ar pavyks piktavaliui paversti Eifelio bokštą energiją generuojančia antena ir grįžti namo, ar visgi nugalės mėlynųjų smurfų būrys ir teisingumas, paaiškės jau šią vasarą.

Naująją juostą „Smurfai 2“ režisavo Raja Gosnellis, sukūręs ne tik pirmuosius „Smurfus“, bet ir tokius kino hitus kaip „Dar nebučiuota“, „Vienas namuose 3“, „Scooby-Doo“ ar „Didžiosios motulės namai“. Beje, antroji „Smurfų“ istorija dedikuota šiemet anapilin iškeliavusiam aktoriui ir komikui Jonathanui Wintersui, ilgus metus garsinusiam Senelį Smurfą.

Kelionių, magijos ir šaunių nuotykių kupiną filmą „Smurfai 2“ Lietuvos žiūrovai išvys nuo rugpjūčio 2 dienos.

Filmo „Smurfai 2“ anonsas:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų