K. Perry atskleidė savo skausmą išsiskyrus

Po Katy Perry ir Russello Brando skyrybų pasigirdo daugybė spėlionių, kas porą galėjo paskatinti tokiam žingsniui. Interviu metu su Holivudo korespondente Katy Perry prasitarė, kad tik ji ir jos buvęs vyras žino tikrąją jų skyrybų priežastį.

„Niekas, išskyrus mudu, nežino, kas iš tiesų atsitiko“, - sakė ji.

Katy taip pat atskleidė, kad „California Dreams“ koncertinio turo metu ji dažnai apverkdavo savo nenusisekusį asmeninį gyvenimą.

„Buvo laikai, kai prieš išeidama į sceną turėdavau palenkti galvą, kad ašaros išbėgtų iš akių nesugadindamos makiažo ir neliesdamos dirbtinių blakstienų“, - teigia ji.

Naujausiame dokumentiniame 3D filme „Katy Perry: Part of me“ atlikėja ne tik parodys realų savo gyvenimą, bet ir papasakos apie buvusius santykius su Russellu Brandu. Ji taip pat teigia, kad filme buvo labai sunku pavaizduoti tai, kas nutiko tarp jos ir R. Brando.

Moteris pridūrė, kad jai svarbu filme atskleisti visą tiesą apie garsenybes, nes daugelis galvoja, kad jos yra tobulos, tačiau taip nėra.

‚Manau, svarbu sugriauti stereotipą, kad norint įgyvendinti savo svajones, reikia būtų tobulam, nepriekaištingam ar gyventi kažkokiame fantazijų pasaulyje. Apie visa plačiau pamatysite mano filme“, – atviravo Katy.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų