K. Kardashian išliaupsino lietuvį fotografą: šis pateikė jai pasiūlymą

JAV žvaigždės Khloe Kardashian „Facebook“ paskyrą seka dešimtys milijonų. Viena populiariausių pramogų pasaulio žvaigždžių čia nuolat dalijasi akį traukiančiomis fotografijomis, tarp kurių – ir nemažai ypač mielų gyvūnų atvaizdų. Moteris neslepia, kad šiems jaučia silpnybę.

35

Vakar pasidalindama straipsniu su mielų keturkojų nuotraukomis, milijonų sekama K. Kardashian sukėlė sumaištį Lietuvos fotografijos pasaulyje. Mat straipsnyje publikuotos nuotraukos priklauso tautiečiui fotomenininkui Andriui Burbai.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. K. Kardashian išliaupsino lietuvį fotografą: šis pateikė jai pasiūlymą

„Tai verčia mane norėti šuniuko“, – dalindamasi menininko darbais tarstelėjo JAV realybės šou žvaigždė.

Tai pastebėjęs A. Burba šia „Facebook“ žinute pasidalijo ir savo socialinėje paskyroje. Sulaukęs gausybės komentarų, o tarp jų ir klausimo „kaip tapti Andriumi Burba“, vaikinas sakė: „Šiandien išmokau nebūti nuobodžiu, pakelti šikną nuo sofos ir mėgautis gyvenimu fotografuojant, kas tau patinka“.

Savo fotografijų gerbėjai fotografas suteikė pasiūlymą. Komentaruose po straipsniu paklausė, ar ši norėtų atspausdintą nuotrauką pasikabinti ant savo namų sienos. Vaikinas vylėsi, kad kuo daugiau „patinka“ sulauks jo pasiūlymas, tuo didesnė galimybė, kad garsi moteris jį išvys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų