Justinui Jankevičiui iškelta baudžiamoji byla: sumušė du italus, kurie kabinėjosi prie Jazzu

Žinomas šalies komikas bei televizijos veidas Justinas Jankevičius gegužės 9 d. lankėsi teisme. Vyrui iškelta baudžiamoji byla dėl dviejų italų, brolių Michelio ir Andre, sumušimo.

19

Paaiškėjo, kad J. Jankevičius užsieniečius sužalojo praeitų metų gegužę viename iš Vilniaus barų. Teigiama, jog pramogų pasaulio atstovas į dviejų vyrų atlapus kibo dėl kilnios priežasties – J. Jankevičiaus teigimu, vyrukai nepagarbiai elgėsi su žinoma verslininke Saule Šaltenyte bei jo širdies drauge Juste Arlauskaite-Jazzu, prie kurios priekabiauta buvo net fiziškai – broliai nepabijojo žinomai atlikėjai griebti už sėdmenų. 

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinui Jankevičiui iškelta baudžiamoji byla – komikas sumušė du italus, kurie kabinėjosi prie Jazzu

Dėl kilusių muštynių šiuo metu J. Jankevičius yra priverstas aiškintis teisme. Televizijos veidas kaltinamas dėl fizinio skausmo sukėlimo bei nesunkiai sutrikdžius sveikatą. Broliui Micheliui J. Jankevičius du kartus trenkė kumščiu į smilkinį. Kitas brolis, Andre, sulaukė smūgių į veidą, dėl kurių nukentėjusiam lūžo nosis.

Bylos duomenimis, lemtingąjį vakarą J. Jankevičius buvo išgėręs, tačiau tokią informaciją jis linkęs neigti. Ar incidente dalyvavę broliai italai buvo apsvaigę nuo alkoholio, kol kas nėra žinoma.

REKLAMA

Pats komikas šią situaciją vertina rimtai ir gailisi: „Esu teisiamas už tai, kad sumušiau du italus. Ir mano pagrindinis komentaras būtų toks, kadangi esu viešas asmuo ir mano veiksmai bus matomi jaunosios kartos, jog absoliučiai jokiomis aplinkybėmis negalima pulti kito žmogaus kumščiais, nes tai yra žemiausia intelekto išraiška. Aš labai gailiuosi to, ką padariau. Maniau, jog mano priežastys yra pateisinamos, tačiau įstatymas yra vienodas visiems. Aš esu kaltas“, - tv3.lt naujienų portalui pasakojo jis.

Nukentėjusieji į teismo posėdį atvykti nepanoro. Tiesa, J. Jankevičius jau spėjo susitaikyti su sumuštais italais, jis atlygino už smurtinę ir moralinę žalą. Broliai su bylos nutraukimu sutinka, tačiau tam prieštarauja prokurorė Vita Gedvilienė, anot jos, kaltinamasis J. Jankevičius iki galo nepripažįsta visų padaryto nusikaltimo aplinkybių.

Pats teisiamasis tikina, pasitikintis Lietuvos teismais: „Vyrai mušasi, tačiau ne visada dėl to skundžiasi policijai. Tai, jog jie parašė pareiškimą, manau, yra jų teisė. Pasitikiu mūsų teismais, tikiu, kad jie priims teisingą sprendimą, kad ir koks jis būtų“, - pasakoja jis.

J. Jankevičius iki šiol nebuvo teistas, todėl tikėtina, kad vyras išvengs laisvės atėmimo bausmės.


Rašyti komentarą...
A
Antanas
2016-05-09 15:29:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisingai padare,ozku ganytojai is Italijos buvo pastatyti i vieta, ,tegul pasimoko,kaip kulturingai elgtis europos kulturos sostineje,byla reiktu iskelti makaronu megejams,10metu neiileisti Lietuva!
Atsakyti
-8

a
as
2016-05-09 18:16:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir gerai, koks čia sumušimas, čia gynyba. Lindo tai ir gavo. Tegul nelenda prie svetimų moterų. Palaikom Jankevičių:)
Atsakyti
-1

a
arunas
2016-05-09 17:24:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
italas ar vokietis koks skirtumas,jei tu atvykai i svetima sali tai ir buk savo vietoj o ne as prisigeriu ir darau ka noriu.tokiems reikia kaulus lauzyt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų