Rašyti komentarą...
ne muzika o atlikėjai,kurie įsivaizdina daugiau nei stebina gebėjimais
Pamenu buvo koncertas miesto šventei, laukėme su žmona nuvarem pirmi ir poto w t f dainos ir kibiro ištrauktos suprast neina teksto dainų nei muzikos nei ritmo kažkokios pievos...yra taip kelios geros, bet tik kelios, kurių aišku nebuvo, o buvo angliškos kažkur ir gilaus šulinio kur pievų pievos, nuo tos dienos Jazzu išbraukta ir sąrašo ...
@Pokštas juk miesto šventėse nieks neteisia nieko ir džiaugias tuo ką mato ir girdi...perlenkei lazdą kritike
Nei dainavimo, nei pagarbaus elgesio joje nėra nė už rusišką kapeiką. Nebent kumeliškas žvengimas. Gal pradžioj su Somovu ir buvo galima kažką išgirst. Dabar ji pasipūtusi visom prasmėm tuščiagarbė asaba. O gal pati suprato, kad viena ji nulis be vieneto.
@Pukšt kritikuot galima visus,nes konkurencija negaili nieko
dar Gjan irgi geriau uz Jadze
@dar virstam 'užsieniečių' valstybe
Jessica Shy tikrai geriau uz Jadze. 100%. I Jadzes konca neiciau ir uz dyka.
@nu lietuviškai vadintis -ne lygis?juk dainuoja abi lygiai,kaip iš vieno kaimo
Jazzu teisi ir jos kritika dėl Lietuvos muzikos yra teisinga, juk kažkas turėjo garsiai pasakyti, kad " karalius nuogas", būtų gerai, kad tai įvertintų ir kiti, kaip dabar sakoma, atlikėjai, nes dainininkų išties nebeliko, liko tik atlikėjai, dirbantys kaip amatininkai.
Ta Bunke pašlovinta per MAMA tai niekaip neaisku už ją????Kažkokį šūdą ten vapalioja rusiškam apvalkale,kad vemt verčia ta ,,zviazda,,
Pačios muzika buvo žymiai geresnė, kol dar nebuvo garsi
Taip.Labai apgailėtina.Apgailėtina visa pop "kultūra".Ir ne tik Lietuvos.Grammy už kokias apgailėtinas daineles,albumus įteikta.Visą savo sąmoningą gyvenimą klausau tik klasiką,džiazą,roką .Ir tai tik kai atlikėjai-pasaulinės žvaigždės.
Sena daina tarp 1997-2005 buvo geriausi
@Žmogus Būtent

Skaitomiausios naujienos
Į viršų