Rašyti komentarą...
Pats gaminuosi jogurtą iš kaimiško pieno. Receptas paprastas: 3 litrai šviežio, nenugriebto pieno pakaitiname iki 75-80 laipsnių (pasterizuojame), tada atauųiname iki 40 laipsnių ir sudedame 125 mg gyvo jogurto indelį. Gerai išmaišome ir paliekame ramiai 4-6 valandoms 40 laipsnių aplinkoje, arba susukame į antklodę (jei aplinkos temperatūra žemesnė). Praėjus 4-6 valandoms turime 3 litrus nuostabaus natūralaus jogurto. Šiam receptui (kalbu iš patirties) tinka 2 natūralaus jogurto, parduodamo prekybos centruose, rūšys: danone ir bios, visi kiti, kiek teko bandyti arba neveikia arba veikia prastai. Pagamintas jogurtas šaldytuve be jokių konservavimo priemonių laikosi iki 2 savaičių. Skanaus.
Bičiuliai,nekeikite taip žiauriai kulinaro,kuris vadinasi Vincentas Sakas.Kuria žmogus,pasakas idomias linkęs sekti.Mėgsta fantazuoti ne jis vienas-fantastų pilni tinklapiai.Tenka mokytis atsirinkti.Niekus tauškia,meluoja ir tie,kas reklamas apie Delano ir panašų brudą transliuoja.Gaminuosi jogurtą namie.Išmėginau ir Delano,kaip žaliavą.Gavosi šnipštas,taigi Vincentas Sakas čia teisus.
esu isigydziusi didelius virskinimo negalavimus - siaubingai pute visad pilva, zarnos nusileido, akmenys buvo tulzy - geriau alieju-citrinos sultis po stikline 2kartus, pries tai visa kursa atlikus zarnyno valymo klizmomis, o po to geriau kapsules jogurto tableciu (jos suregulioja vidurius Puikiai), nezinau kas is sitos savigydos padejo, bet daktarai NIEKO GERO nepasiule apart gulk po peiliu, esu klaikiai jais nusivylus ir supratus tik patys pajegus mes save isgydyti
jogurtas avinams, kurie neturi kur pinigu metyti veltui....
VšĮ „Ekologinė tėvynė“ direktorius Vincentas Sakas?

Juk čia tas aferiūga, "kulinarinio paveldo ekspertas", kur iš rusiškų kulinarinių tinklapių vogtus receptus pristatinėdavo, kaip "bajoriškus lietuvių valgius"...:)

Dar pamenu, kaip jis Lietrytyje aiškino, kad cepelinus lietuviams į kolhozus privilioti ugalvojo Stalino NKVDistai žydai.

- Tfu, - spjaunu ant jo naglos plikės!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų