Jessica Alves po lyties keitimo operacijos priaugo 66 kg: paaiškino, kodėl taip nutiko

Londone gyvenantis garsusis brazilas Rodrigue Alvesas – nuo šiol oficialiai tapo Jessica Alves. Lytį pakeitusiam vyrui Tailande suformuoti moteriški lytiniai organai. Įdomu tai, jog po šios operacijos jis priaugo net 66 kilogramus.

10

37-erių Jessica tvirtina tarsi gimusi iš naujo. Vasario 17 d. jai buvo atlikta šešias valandas trukusi moteriškų lytinių organų suformavimo operacija. Tiesa, tokios procedūros kaina – nekukli. Už naujus lytinius organus teko pakloti 13 700 svarų sterlingų.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jessica Alves

Jessica sakė, kad po operacijos ji priaugo 66 kg ir stengiasi rasti tinkamus drabužius, paaiškindama, kad hormonai, kuriuos ji turi vartoti, padidino apetitą.

„Jaučiuosi taip, lyg būdama 37-erių vėl gimiau iš naujo. Aš tiesiog dievinu savo naują vaginą. Kol kas ji šiek tiek ištinusi, bet labai miela. Netrukus galėsiu pradėti savo gyvenimą kaip labai laiminga moteris! Po trijų mėnesių jau galėsiu ją pilnai naudoti seksualiai, jei suprantate, apie ką aš“, – portalui „MailOnline“ atviravo J. Alves.

Moteriškiems lytiniams organams sukurti buvo naudojama jos pilvo plėvė. Ši šiuolaikinė technika naudojama ir tais atvejais, kai moteris gimsta be makšties kanalo.

Prieš kelerius metus brazilas išgarsėjo kaip lėlė Kenas, kuris į savo grožį investavo didžiulius pinigus. Tuomet nesuskaičiuojamą kiekį operacijų ir injekcijų atlaikęs vyras neslėpė, kad vis tiek jaučiasi tarsi ne savame kailyje.

Galiausiai, po kelerių metų jis nusprendė, kad geriausiai jaučiasi būdamas moterimi.

 


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-04-30 21:00:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Todėl kad vyras niekada nebus moteriške, kad ir kaip to norėtų, o už bandymus atsiims nuo motulės gamtos...
Atsakyti
-1

D
Debilas
2021-04-30 22:28:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Abejoju ar atsiras norinčių ją dulkinti. Tikslingiau būtų gal eiti dirbti eksponatu į vaškinių figūrų muziejų
Atsakyti
-1

K
Kaunas
2021-04-30 23:44:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir tvarius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų