Praeitų metų Lietuvos „Eurovizijos“ nugalėtojas Jeronimas Milius yra praktiškas. Bene svarbiausia automobilio užduotis - sutaupyti laiką. Pagrindiniai reikalavimai transporto priemonei - patikimumas ir ekonomiškumas.

Tiesa, kartais automobilis atlieka dar vieną funkciją - jame laiko stygių ypač jaučiantis atlikėjas gali pabūti pats su savimi, tyloje. „Nes daugiau nėra kada tai padaryti“, - sakė J.Milius.

TRUMPAI

Vairuojamas automobilis - „Nissan Primera“.

Vairavimo stažas - 6 m.

Vairavimo stilius - rokeriškas.

Eismo įvykių skaičius - registruotų nėra; kartą dėl slidaus kelio kieme įčiuožė į stovintį kaimyno automobilį.

Svajonių automobilis - nėra.

- Pagal kokius kriterijus renkiesi automobilį?

- Man svarbu, kad jis būtų patikimas, ekonomiškas ir erdvus - mano kojos ilgos, važinėju atsitraukęs sėdynę iki pat galo, todėl sėdinčiam už manęs būna ankšta.

- Kaip vairuoji?

- Rokeriškai. Jei reikia - skubu, jei nereikia - esu labai draugiškas ir tolerantiškas, užleidžiu visus, kam tik kyla noras užleisti.

- O koks esi, kai skubi?

- Kai labai vėluoju, o taip kartais pasitaiko, ima nervinti lėčiau važiuojantys, taip pat tie, kurie kelyje netikėtai išlenda - taip yra buvę ne kartą, bet vis spėdavau sureaguoti per sekundę nuo avarijos.

REKLAMA

- Kaip reaguoji išskirtinėse situacijose?

- Niekada nerėkiu, nesikeikiu. Ypač jei avarinės situacijos kaltininkas yra mergina - pasižiūri žmogui į veidą, pamatai jo išsigandusias, pakraupusias akis, nusišypsai ir nuvažiuoji. Nes žmogus ir taip supranta, kad kaltas būtų buvęs jis, ir jam to ir taip užtenka. Kas iš to, jei per langus rodysiu sutartinius ženklus...

- Kokia tavo nuomonė apie vairuojančias moteris?

- Mano nuomonė remiasi ne mitu, kad moterys vairuoja blogiau, o sesers pavyzdžiu. Ji vairuoja geriau už kai kuriuos mano pažįstamus vaikinus, todėl aš tikrai žinau, kad moterys gali vairuoti gerai.

- Teko girdėti, kad vyrams labai nepatinka, kai juos aplenkia moteris. Ar patį tai žeidžia?

- Ne. Gal jos mašina geriau traukia. (Juokiasi.) Reaguoti į lenkiančią moterį - vaikiški dalykai.

- Švarus automobilis pagal Jeronimą Milių?

- Esu smulkmeniškas. Kai valau, siurbiu automobilį, stengiuosi viską daryti kruopščiai. Bet kadangi dabar laiko tokiems dalykams visiškai nebėra, stengiuosi jų nesureikšminti. Mano automobilis švarus dažnai nebūna. (Juokiasi).- Ar po pasisėdėjimo kavinėje vežioji draugus į namus?

- Taip. Retai turiu tokį malonumą palikti automobilį namie - man vis reikia kitą rytą kur nors lėkti, o su visuomeniniu transportu per daug užtrukčiau. Tai ir tenka tenkintis vienu bokalu alaus. (Šypsosi.)- Kuris tavo automobilyje sėdi šalia vairuotojo: mergina ar geriausias draugas?

- Šituos dalykus palieku išsiaiškinti jiems patiems. Paprastai sėdi mergina - mano draugai supranta, kad taip turėtų būti. Bet jei draugas aukštas, jis sėdasi į priekį, o mergina gali ir gale įsitaisyti. Nemanau, kad vieta šalia vairuotojo yra kokia VIP - nei ji išsiurbta, nei ką...

- Ką manai apie automobilių dekoravimą?

- Man tai nėra prioritetinis dalykas. Automobilis nėra nei hobis, nei investicija, o dekoravimas - reikia neturėti kur pinigų dėti. Aš nei nusiteikęs prieš tai, nei labai tuo susižavėjęs.

- Ar apskritai domiesi automobiliais?

- Ne. Neturiu tam laiko. Beje, dabar mane labiau domina motociklai. Ruošiuosi įsigyti artimiausiu metu ir noriu kuo greičiau išsilaikyti teises. Motociklas - sena mano svajonė.

REKLAMA

- Kokį pirksi?

- Konkretaus modelio dar nesu nusižiūrėjęs, bet tai tikrai bus kelioninis motociklas, vadinamasis čioperis. „Britvos“ niekada nežavėjo.- Ar išgyventum be automobilio?

- Išgyvenčiau ir mielai, bet esu priverstas naudotis automobiliu - susitaupo daug laiko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų