Rašyti komentarą...
Tūkstančiai renkasi į šios puikios dainininkės koncertus. Lietuvoje jai nėra lygių. Bet kai reikia palaikymo komentarų po straipsniu, jų nėra. Ar sunku uždėti laiką ir parodyti tiems keliolikai debiliškų morozų kur jų vieta? Jei jau plojom per koncertus, tai palaikykim ir tada, kai to palaikymo manau tikrai reikia.
jau visur viską nusiskutai? Gal dar kur nors plaukelis liko, kad depresija išsivystė. Tokia graži, talentinga moteris, ir pati sau kenkia.
Puiku Juste.Nekreipk i siuos atsilikelius zmones.Lietuviai ziaurus ne tik sau ,bet ir kitiems.As dziaugiuosi ,kad tu jautiesi geriau,o sitie zmogiuksciai ,tegul jie sau gyvena.Ir as nekenciu tokiu zmoniu,bet man tas pat ar jie juokiasi ,ar apkalba.As esu as.Tu esi nepakartojama.gerbiu tave.ir palaikau.Sekmes visakeriopos,jei kada pasimatysim ,isimink mano zodzius ,as tau juos priminsiu,tada suprasi ,kad tai rasiau as.Su Pagarba.
Dieve kaip gaila šitos arogantiškos pasipūtėlės. Visiems px, tai net į depresiją griuvo. Nusileisk ant žemės višta, ir gyvenk bendruomenės gyvenimą, žvaigždė mat.
nesusireikšmink per daug, nemanyk kad visi tavim domisi ir visiem esi įdomi, man pavyzdžiui visiškai esi nulis ir manau ne as viena tokia ir slepk savo aroganciją nes tada visai ne kas atrodai
Perskaiciau..ir nesupratau.Ar lietuviu kalboje nebera kitokiu zodziu,kuriais noreta issakyti savo mintis ir pamastymus.Musu kalba tokia grazi...nesmagu.

Laikykis! Stiprybes Tau!
Pati kalta. Per daug pasikelus yra ta jazu , nezino kas beesanti.
@Miau Žino ar nežino... Koks skirtumas! Kokia teisia turime kitus smerkt ir kritikuot?
@Miau o kokią teiSIĄ ji turi visus vadinti idijotais, apsišikusiai, bjauriais, kiaunėm, marozais ir t.t.? Neteisk kitų ir pats nebūsi teisiamas.
Taip uzsaugink plaukus ir depresije dinks paklausyk pencinyko Pupa !!!!!
@Mano Šiaip jau gal pamiršai kad jau trečią dešimtmetį laisvėje gyvenam, todėl kiekvienas galim laisvai elgtis. Nori susisuki kokią šukuoseną, nori nusidažai plaukus žaliai, nori nusiskuti plikai. Bet tokiems sovietinio debilizmo, budulizmo ir morozizmo įsikūnijimams aišku per mažai smegenų kad tai suprasti.
Jos lyti zino tik Prusaitis o del depresijos tai ji pasibaigia kada surandi kur randasi maxsima
Į viršų