Rašyti komentarą...
Man labai patinka jos dainos ir ji pati tokia jautri butybe,bet ji butu daug grazesne su plaukais,aisku cia tik mano nuomone,nes jei zmogus patinka tai ir nori ,kad jis butu grazus, o neatgrasus,o dabar nei vyras nei moteris.
Na galutinai”apsiško”. Jau šlykštu skaityti. Kaip galima eiti į tokios kultūros atlikėjos koncertus? Ne
Ot ir neduok durniams kelio! Tegu eina šunkeliais jie... Rafinuoti nenaudėliai ir siurbėlės, šalin rankas nuo Meno ir Justės!
Juste, tu tokia šauni, kad ...pakelk aukščiau galvą ir nekreipk dėmesio ten, kur kalba pavydas, kompleksai..Gyvenimas per trumpas, nereaguok į kitų neigiamą energiją...neatsakydama- jos neįsileisi!
Laikykis Jazzu, nekreipk dėmesio į tas šiukšles, jų visur pilna.
Tavo muzika faina
O vaiku ji turi?ar anuku,kad jau senatve
Aš esu jazzu fanas ir man patinka jos muzika. Žiauriai nepatinka skaityti tai kas rašo apie ją blogai, pašaipiai. Tie kurie blogai rašo apie Jazzu neturi ką veikti. Dėl tokių dalykų jie praranda save.

Pasirašo jazzu fanas J/
Klasssssnaja ' Sucka,
Tik paantrinsiu Justei: kai visą save atiduodi darbui, kūrybai apie tave iš aplinkos ima pulti šiukšlės, įžūlios vidutinybės bando sudaryti tau kliuvinius, visaip žeminti, kenkti. Nes jų daugiau. Ir tai liūdina. Patyriau kažką panašaus M-1 prieš 10-11 metų. Džiugu bent tai, kad viskas gyvenime grįžta bumerangu. Ir tiems puolantiems būna atseikėta. Būk stipri.
Tą plikę transvestitas koks nusususi visai !!!!
Į viršų