Jazzu – atvirai apie antrus namus ir kodėl nedalyvauja „Eurovizijoje“

Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu anksčiau yra atvirai pasakojusi, kad 2019 metai jai buvo itin nesėkmingi. Vis dėlto 2020-uosius viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų pradėjo itin galingai – ji ne tik laimėjo 3 M.A.M.A muzikos apdovanojimus, bet ir pristatė naujausią savo kūrinį „Welcome“.

Apsilankiusi naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje Jazzu ne tik papasakojo apie naujausią savo darbą, bet ir kodėl jau 5 metus iš eilės vis sugrįžta būtent į Filipinus, o taip pat atskleidė priežastį, kodėl dar niekada nedalyvavo „Eurovizijoje“  ir greitu metu to padaryti neketina.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jazzu kūną papuošė 2 naujos tatuiruotės: atskleidė abiejų reikšmę

Filipinai tapo antraisiais namais

Neseniai atlikėja grįžo iš Filipinų – čia kartu su mylimuoju Donatu ji praleido visą mėnesį. Tiesa, jei daugelis žmonių yra įpratę, kad atostogų metu nebūtų jokios rutinos, Jazzu sugeba nustebinti ir čia.

„Aš noriu mėgautis ir pasisemti viskuo, ką tuo metu gaunu. Atostogauju, tiesą sakant, retai – vienąkart metuose. Visą kitą laiką aš beprotiškai daug dirbu. Stengiuosi susikurti sau dienos ritualus – nuo rytinės ir vakarinės meditacijos, 2 valandų per dieną dainavimo. Treniruodavau tiek balsą, tiek kūną – lankiau Muah Thay treniruotes, labai daug plaukiau“, – pasakojo atlikėja.

Jazzu pasakojo, kad atostogos buvo išties puikios – su mylimuoju spėjo aplankyti ir džiungles, ir įvairias salas. „Kelionės yra laikas sau, laikas vienumoje. Netgi kompanija, kuri su mumis buvo, sakė, kad anksčiau būdavau tikra kompanijos siela – organizuodavau vakarienes, nueidavau paskutinė miegoti. O dabar labai norėjau pabūti sau, ramiai, skirti laiko savo vidiniam balansui“, – pasakojo žinoma moteris.

Paklausta, kodėl jau 5-ąjį kartą keliauja būtent į Filipinus, J. Arlauskaitė-Jazzu teigė, kad tai dalinai priklauso ir nuo jos mylimojo.

„Mano gyvenimo draugas Donatas yra sportininkas. Lietuvoje jis turi „Wake Way“ parką, kuriame mes leidžiame vasaras, o po to važiuojame į Filipinus, kur yra „CWC“ parkas – jis geriausias pasaulyje. Mes ten plaukiame – labai gerai, nes visuomet turime veiklos, o ši labai įtraukia“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Vis dėlto ji atskleidė ir kitą, netikėtą faktą: „Nuo pat pirmo karto buvo labai aišku, kad Filipinai taps mūsų antrais namais. Mes iš tiesų kažkada net planuojame ten gal ir kokį namą turėti. Turime visokių idėjų, nes turime ten ir draugų – aš kartais jau ir pakoncertuoju.“

Jazzu pridėjo, kad Filipinai jai suteikia tikrą namų jausmą. „Pasaulis yra didelis ir aš kartais savęs klausiu – kodėl mes nevažiuojame kažkur kitur? Žinoma, mes važiuojame ir kitur, bet tai yra taškas, į kurį visuomet grįžtame. Nereikia bėgti – reikia mėgautis, kad tu kažkur pasaulyje, kitam krašte, galėjai sau susikurti dar vienus namus“, – su šypsena kalbėjo atlikėja.

„Eurovizijoje“ savęs nemato

Praėjusių metų pabaigoje Justė buvo užsiminusi, kad „Eurovizijos“ dainų konkurse save įsivaizduoti galėtų sunkiai – tam turi net keletą svarbių priežasčių.

„Kai buvau paauglė, dalyvaudavau daugybėje džiazo konkursų. Kai juos laimėdavau, jausdavau dar didesnį azartą. Esu labai ambicinga ir sunkiai tvarkausi su savo ambicijomis – o tai mane veikia kartais labai destruktyviai“, – pasakojo dainininkė.

Galiausiai klausimą, kodėl pati nebando savo laimės šiame konkurse, atlikėja ir pati uždavė sau. „Kažkada atsisėdau ir pasišnekėjau su savimi, kad muzika man pačiai nėra konkursas. Kaip gali būti konkursas širdžiai, o ypatingai, kai tai liečia kažkokią dainą? Visų pirma, aš nesu lėlė, kuri ištisai atlieka vieną dainą. Jei giliai šnekant, aš esu daugiau, nei viena daina“, – mintimis dalijosi Jazzu.

Moteris pridėjo, kad šis konkursas jai nesisieja su tęstinumu, o būtent to ji ir nori: „Man tai nesisieja su mano pačios pasauliu, mano skambesiu, kažkokia žinute. Tai – lyg vienos nakties nuotykis, o ne didelis ir gražus romanas. O man norisi meilės ir tęstinumo. Muzikoje – irgi.“

J. Arlauskaitė-Jazzu garsiai svarstė ir apie tai, kad nesinorėtų būti kažkieno vertinamai. O, galiausiai, muzikos yra daug, klausytojų – irgi. 

REKLAMA

„Kitas dalykas, mano kelias buvo visuomet kažkiek kitoks. Aš tiesiog nematau savęs toj knygoj, tam filme, toj dainoj ir šiame šou. Man nepatinka konkuruoti – aš noriu ramiai kurti tai, kas man duota, ir ramiai mėgautis šiomis dovanomis. Dabar aš turiu komandą, su kuria man atsiveria visai kiti keliai ir aš tikiu tų kelių įprasminimu, tęstinumu“, – atvirai kalbėjo dainininkė.

Visą pokalbį su Jazzu galite pamatyti pažiūrėję tv3.lt vaizdo konferenciją.


Rašyti komentarą...
A
Aistē
2020-02-26 09:07:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mat kaip..Pati vertina,bet kitų vertinama būti nenori..Ne ori konkursų! Mat ,taip gyventi patogiau...Manau ,kad jei nori būti vertintina,turi ir pati búti nusipelniusi kaip ir pati laikraščio tiražas nusipelniusi ,ir patyrusi viskâ,kaip ir kiti.
Atsakyti
-1

N
Nana
2020-02-25 16:35:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu Dievui,kad nedalyvauja.Labai nemaloni asaba.Jai iki Asmik ,kaip man iki menulio.Geriau tegul vel isvyksta i Londe ir kniaukia ten SEKMES.......
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų