Rašyti komentarą...
metai ima savo ir plastika jau nebegelbėja
Madona buvo nesenstanti, tad dabar kai jos senėjimas pradėjo ryškiai matytis, žmones tiesiog negali patikėti, kad taip yra.
Nieko tikrai čia keisto kad jai atsirado tos raukšlės, ji senesnė nei daugelis šiuolaikinių močiučių... Aš manau kad ji, kaip tokio amžiaus atrodo tikrai gerai :)
juk normalu kad 53 matosi rauk6lyt4s, juk ne 18
bet kokie jos kapliukai - kaip triusiuko :) man jie labiau idomus, o ne rauksles
Ko visi tiek kišasi prie tos Madonnos, ji juk paprastas žmogus. Aš tik norėčiau pasvajot, kad būčiau tokia graži jos metų.
Nereike taip kalbeti,-pavyduoliai ir t.t
Pasiskaitykite apie jos vidini "grozi", kaip ji isakineja tarnams ir pan. su ja kalbant neziureti jai i akis, arba dar geriau, nuleisti galva(?!) Kas jau ji toke do "primadona" kad save taip kelti, o kita ant tiek menkinti? Mano nuomone toke: slykstyne ir tiek! Cia ne apie isvaizda kalbu (nors nieko grazaus joje nematau) aplamai kas do zmogus ji yra!
Net kai vaikas juokiasi raukšlytės susidaro....Apgailėtinos pavyduolių apkalbos...Apgailėtina kada nuo 12 metų vaikams botoksas į veidą leidžiamas, o ne kada juokiantis raukšlytės apie akis natūraliai susidaro. Per botokso maniją gal tuoj ir juoktis nebegalėsime?
graziai atrodo moteris;]
linkiu visiems atrodyti jos amziaus bent pan. apie pasiekimus patylesime
idomu kaip straipsnio autorius ar autore atrodys tokiu metu ..apgailetinas straipsnis.
Į viršų